Kararsizim.

Karadnz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
8
1
33
Selam kkyi uzun zamandır takip ediyorum ama kararsız kaldığım konuyu danışmak için üye oldum.
Ben biriyle internetten tanıştım. 1 sene oldu. Aramızda bir yaş var.
Sorum şu ki bu kişi biraz içine kapanık. Nasıl söylesem kızdığında mesela hiç konuşmuyor.
Ben bisey söyledim pişmanda oldum o da tamam sorun değil cidden dedi ama hiç kızmadı, yazmadı da. 10 gün konuşmadık sonra selam diyor kaldığı yerden devam ediyor. (Dipnot eskiden ben bir hafta yazmadım ona ben uzak durdugumda niye hiç yazmadın çok merak ettim diyordu, şimdi acaba bu ayrilmalarla gittikçe soğudumu )
Bazen taş olsa çatlar diyorum nasıl kızmadan durabiliyor, çünkü sonra soyledigime bende pişman oldum. Neyse konuşmaya başlayınca hep resmime baktığını özlediğini söylüyor o konu hiç konuşulmamış gibi devam ediyoruz.
Bir vakit geçtikten sonra ben ona kızdım bu sefer, fotoğraf atmıştım kızınca geri sildim. O da " at dedim sana " dedi. Sen beni tehdit mi ediyorsun dedim ve bitirdim. Yine uzun zaman konuşmadık asla bisey demedi. Sonra bi şekilde sohbete başladık. Lütfen o günü konuşmayalım umrumdasin tabiki çok üzüldüm hatırlamak istemiyorum dedi. Yine kaldığımız yerden devam ettik.
Mesela işiyle ilgili bi sorun olmuş. Konuşmak istemiyorum kafam iyi değil gibi bisey dedi, biraz muhabbet ettik kapattık. Bir gün sonra yine yazmaya devam etti. Bu bir sene içinde olan. Sürekli sohbeti kesmiyoruz.
Sadece internetten tanıştığımız için hep korkuyorum. Ona çok bağlandığını hissettiğim zamanlar artık görüşmeyelim diyorum. Çünkü hep tedirgin oluyorum, o da asla bisey demiyor. Peki senin kararın diyor. Ama anlamıyorum nasıl bisey demeden duruyor.
Hani asla ısrar etmiyor bu güzel bisey ama kızdığında filan 10 gün susuyor sınırı geçince devam ediyor. Bu iyi mi kötü mü anlamadım. Bir kez bile Kötü cümle duymadım ondan.. sadece tek kızdığım bazen iki gün yazmıyor sonra kaldığımız yerden devam edince beni sadece canı sıkıldığında mi arıyor diyorum. Ama tabiki hep öyle değil, sabaha kadar mesajlastigimiz çok oldu. ailesiyle ilgili konuştuğumuz dertlestigimiz saatlerce. Veya benim dertlerimi çok dinler. Neyse sonra yine konuşmayı kesiyorum mesela. Belki de diyordur çocuk gibi habire bitiriyorum vazgeçiyorum:) ama o da taş gibi bunca dediklerime rağmen sabırla durabiliyor. Bundan önceki erkek arkadaşımdan çok sorunlu ayrılmıştım beni bırakmak istememişti. O yüzden çok tedirgin yaklaşıyorum. Nedeni bu.
Birde en son bana en yakin arkadaşıma seni anlattım, tam hayalimde ki kadın demiştim dedi. Ve bundan birkaç gün sonra ben konuşmak istemediğimi yazdım. Çünkü hiç buluşmadık hep kaçıyorum ama asla buluşmak için de ısrar etmiyor. Sen nasıl istersen diyor. Hani bu kadar anlayisli olması normal mi bilmiyorum.
Peki siz sayın kk'daslarim dışardan bakınca benim hatam varsa söyleyin. Veya o nasıl gözüküyor. Belki eksik veya yanlis yazmış olabilirim soran olursa eklerim..
Her yoruma açığım çünkü başka pencereden bakınca nasıl gözüküyoruz çok merak ediyorum. Hepinizi öpüyorum:)

Son düzenleme:
Uzaktan iletişim ile birinin kişiliğini anlayamayız. O yüzden çok bağlanmayın bence. Dahası böyle küsen sonra hiçbir şey olmamış gibi iletişime devam etmeye çalışan insandan hoşlanmam soğurum. O lafına da sinir oldum. At dedim sanaya...

Keşke olgunlaşmadan ilişki olaylarına girmeseydiniz.
Küsüp günlerce konuşmamak ya da ayrılık lafımı diline dolamak bana çocukça geliyor. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır, 1 2 gün sakinleşmek için konuşmazsın, sonra konuyu son kez açıp anlaşıp kapatırsın. Problem ne ise karşılıklı çözüme kavuşturulması taraftarıyım. Sizinki de değişik, madem bağlanmaktan korkuyorsunuz neden ilişkiyi bitirip yeniden başlıyorsunuz. Bir süre sonra ciddiye alınmamaya başlarsınız haberiniz olsun.

Evet bende çok sınır olmuştum. Şimdiye kadar ki tek kötü cümlesi bu oldu. Bu zaten yeni oldu birkaç gün konuştuk sonra hiç konuşmadım işte.

Evet sürekli ayrılmak çocukça oldu bende farkına vardım. Işte o sakinlesiyorum diyor. Konuşurken anlaşamıyoruz en iyi konuşmamak zaman geçsin istiyorum diyor.
Tabiki korkum var ama konuşunca da çok iyi anlaşıyoruz, çok ozledigimizi farkediyoruz devam ediyoruz. Ama bu sefer artık dönmek istemiyorum. Çünkü benim ona kızdığım uzun uzun mesajlar yazıyorum her defasında yazmıcam desemde :) ve hiçbişey demiyor ben çatlıyorum o nasıl duruyor anlamadım.

Ben ortada bir ilişki göremedim ya kusura bakmayın

Erkekler genelde yedekte tuttukları hatuna bu şekilde davranıyorlar.

10 gün konuşmayıp sonra bir şey yokmuş gb devam etmek... bilemedim. Adam zaman geçiriyor gb.

Herşeyi geçelim karakteri buysa daha da kötü.

Evet yedekte mi tutuyor diyorum. Ama sürekli 10 gün konuşmama olayı yok 1 sene içinde birkaç defa oldu. Sanırım 3 veya 4 kere.
Işte karakteri böyleyse daha mi yorucu yoksa sinirlenince susan değil kızan biri daha mi iyi bilemedim

Ben size bağlı olduğunu düşünmüyorum.
Bir erkek 10 gün boyunca sevdiğiyle konuşmadan duramaz, arada büyük problemler olmadığı sürece. İlişkiyi tek başınıza siz yaşıyorsunuz gibi geldi.

Işte ben yazmıyorum ya bundan öncesinde 1 hafta ben yazmadigimda cok merak ettiğini niye yazmadığımı söylemişti ama artık o da bıktı galiba. Sonradan 10 güne yakın konuşmamaya başladı. Boyle böyle ayrilmalarla soğudu benden galiba. Çünkü eskisi gibi değil artık

Öyleyse napıyoruz? İpini sağlıyoruz Değişik bir tip çünkü.

Adam kesinlikle normal değil
10 gün hiç konuşmadan durup sonra hiçbi şey yokmuş gibi devam etmek sağlıklı değil zaten
Sorunu hiç çözmüş olmuyorsunuz
Ama siz de normal değilsiniz
Kafanıza göre bitirelim barışalım diye aşağı yukarı sürekli değiştiriyorsunuz kararınızı

Bence ne siz ilişkiye hazırsınız ne adam sizinle bi ilişki yaşıyor zaten
Bağlanmak da bitirmek gibi sizin kendi kendinize yaşadığınız bir gelişme olur sadece

Haklisiniz sadece çok şey paylaştık o da bende tabi. Ama hep vazgeçen kaçan ben oldum o öyle bekliyor. Sonra sonra çok sinirlenmeye başladı galiba konuşmamaya başladı böyle bir hafta susuyor.
Cünkü bazen cidden anlaşamıyoruz diyor. Bi vakit susuyor. Ki böyle kimseyle konuşmadığı dönem de oluyormuş cevremde herkes alıştı diyor. Ailesiyle çok problemleri olmuş babası annesini hep komşularla aldatıyormuş sonra taşınıyorlarmış.babasi dışarda çalışıyormuş zar zor geçinmişler, Hep dövüyormuş. Annesini de tabi. Bu onları dövmesin veya karşılık vermek amaclı vücut geliştirmiş küçüklükten beri, baya kasli bisey vücudu baya iyi biskolata erkekleri tipinde :)) aslında bu alkol alana kadar çok iyiydik bir senede iki kere alkolaldi. BAbası ölmüş oandemiden önce kendi evi vardı. Sonra annesinin yanına geçti. Alkol aldığında da da annesinin evinde odasındaydi, votkaydi galiba çok anlamıyorum. Sonra bi korktum iste, ben alkol almıyorum ama hep bu haberleri duyuyoruz diye. Sonra kopmaya başladık. Ben en ufak bisey de kaçıyorum ööyle öyle konusmalarimiz zedelenmeye başladı.

önce gerçekte tanışıp sonra uzak mesafe ilişkisine dönse anlarım da, bu resmen klavye ilişkisi
telefondan 7/24 sürekli konuşsanız bile tanıyamazsınız birbirinizi
insanlar aynı evin içinde yaşadığı karısını kocasını bile tanıyamazken
kaldı ki, reelde birileriyle görüşüyor olma ihtimali de yüksek. bilemezsin sonuçta sen yoksun yanında
neyse hayırlısı

Zaten bizimki biraz öyle bir ilişki. Hani ben sevgili olayım istemiyorum. Böyle konuşup dertlesiyoruz iyi geliyor.
Bekarım şuan ama evlenip ayrılmıştım.
Ama onun benden hicbir isteği olmadı. Cinsel olarak mesela.
O yüzden hep çekiniyordum ama hiç kırıcı bi yalnis cümlesi olmadı.
O da beni böyle kabul etti. Böyle konuşalım uzaktan dedi ama daha ilk konustigumuzdan beri çok merak ediyor beni. Zaman verdi diyeyim. Ama ben korkularım yüzünden tam sohbet iyiyken kaçıyorum. Sonra dayanamıyoruz öyle yani. Şuanda konuşmuyoruz ben bitirdim o da yazmadı tabiki beklemiyorum artık. Şuanda da yazmayı düşünmüyorum. Dönerse de konuşmak gelmiyor icimden...
Çünkü başımdan geçmiş bir hatalar yapamam. Zaten bosandgimdan beri tek konuştuğum kişi o oldu.

Ikide bir yazmamak konuşmamak felan banada çocukça geldi eğer çizdiyseniz buluşun oturun bi çay için zaten zamanla ne olacaksa olur

Bende zamanında böyle bi tipe 2 senemi verdim. Kavga etmezdi tartışmaya girmezdi kısa cümlelerle konuyu kapatırdı. İçine dönük ve bir sıkıntısını dahi anlatmazdı. Yazmazsam yazmaz yazarsam yazardı ya da arardı. İlgisini çok belli etmezdi bazen ederdi. Kötü günümde yanımda olurdu ben ise onun kötü gününü hiç öğrenemezdim. Evlilik düşüncemizde oluşmaya başlamıştı sonra kendime sordum donuk biriyle yapabilir miyim diye Neticede en son bulanık ilişkiyi bitirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…