Kararsizim

Gizemx1984

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
40
24
40
Selam bayanlar.....

Buna benzer konular daha öncede gördüm burda ama cok sikintidayim. Derdimi kimseye anlatamiyorum...sanirim birazda icimi dökmek icin buraya yazmak istedim.

10 yillik evliyiz 3 cocugumuz var. Ben almanyada yasiyorum esim türkiyeden geldi.
Yaz tatilinde tanistik..5 seneye yakin telefonda görüstük tatillerde görüatük aileler tanisti evlendik ve buraya geldi esim.

Hic bi zaman mutlu bi evliligim olmadi esim her zaman baskin taraf ona ituraz etmeyeceksin hakli olsan bile fln fln uzar gider

Son birkac yildir telefonunun sifresini saklamaya basladi arkadaslari bazen olur olmaz seyler gönderiyormus fln fln.. neyse üstelemedim bir müddet.

Calismadigi zamanlar cocuklari parka gezmeye götürürdü sonra tek cikmak istemeye baslafi. Cocuklarida götür bende evde isimi yapayim dedigim zaman kafa dinlemek istiyorum niye cocuklari pesime takiyosun demeye basladi.

Neysee ben iyice süphelenmeye basladim durmadan laf sokuyorum ne haltlar karistiriyosun diye.. hep beni bi dalgaya almalar...paranoyak oldun demeler...
Yok efendim her erkegin olurmus ufak tefek seyleri kadin susup yuvasina sahip cikacakmis....bir taraftanda hep inkar kimseyle konusmuyorum görüsmüyorum...ben aptal degilim senin bir hareketinden anliyorum bir b... yedigini diyorum üstüme yürümeler serefsiz adi namussuz iftira atiyosun demeler...
Ben seninle bas edemiyorum abinlerle konusacam dedim bu sefer tehditler bu evde olan birseyi disari tasirsan ordanda direk git bosanma davasini ac fln dedi...

Icime kurt düstüya birsekilde bunun görüsme kayitlarina ulastim... degisik degisik kadinlarla konusmus telefonda....resimlerini gösteriyorum kim bunlar hani ben paranoyaktim yoktu öyle birsey diyorum... busefer sen nasil ögrendin bunulari benimi takip ediyosun... sizden hersey beklenir insana iftira atiyosunuz...bu srnin yaptogin büyük suc bilmem ne kadar cezasi var fln..... beni korkutacak göya.

Neyse cok fazla uzattim kusura bakmayin cok fazla sey oldu.....

Dün yine tartistik... bu ara konusma fln yok ama bakiyorum internetw bile girmemis evden cikip ise gidiyor geri gelene kadar hic bir hareketlilik yok kayitlarda.. normalde cok internete giren bir insan

Ikinci bir hat aldigindan süpheleniyorum bakamiyorumda

Kafaya koydum dünde dedim sen böyle devam et izin dönüsü görüsecez dedim bosanicam demeye getirdim.
3 cocugumun ölüsünü göreyim yok öyle birsey kimseyle konusmuyorum diye yemin etti..
Ama hala güvenemiyorum her hareketinden birseyler cikarmaya calisiyorum.
Biliyorum dogru birsey degil ama arabaya ses kayit edici koymayi düsünüyorum emin olmak icin...

Sözüne güveneyimmi ne yapayim sizce...
Cok asiri derecede piskolojim bozuldu
Büyük kizim gecen gün anne seni ne mutlu eder ne yapmayi seviyosun diye sordu.... neden sordun annem dedim hep üzgün görünüyosun hic gülmüyosun dedi daha 7 yasinda yavrum herseyin farkinda...

Lütfen bana akil verin

Ya sözünü güvenip herşeyi unutmuş yaşanmamış sayıp devam edeceksiniz yada sonuna kadar gidip kapının önüne koyacaksın. Aranızda güven sorunu var zamanla daha çok yıpranırsınız. Ne iş yapıyor konuştuğu kişileri bulabildiniz mi?

Yakinlardan kimse yok internetten heehangi birileri. Öyle görüsmeye firsati olmadi simdiye kadar zannedersem..evden ise isten eve bazen 5 -10 dk gecikir

Bir is arkadasi var adamin karisindan gizli 4 hatti varmis ne zaman bununla samimi olmaya basladilar adamin huyu degisti bazi numaralarida o gönderiyo esime...

Arayio adama sövmek istiyorum kendime yakistiramiyorum..
Benim esim böyle karakterde bir insan degil hep o alistirdi... 19 senedir böyle birsey yoktu

Son düzenleme:
Tabi bosanma lafı duyunca tutusur hemen, nasılsa evde onun her işini gören bir kadın var. Hem gönlünü eğlendiriyor baskalarıyla hemde size paranoyak diyebiliyor.

Ben bu gibi şeyler yaşadığım için ayrıldım güvensizlik varsa düzelmiyor

Yok efendim her erkegin olurmus ufak tefek seyleri kadin susup yuvasina sahip cikacakmis.

üstüme yürümeler serefsiz adi namussuz iftira atiyosun demeler...

degisik degisik kadinlarla konusmus telefonda..

e daha yatakta mı basmanız lazım boşanmak için?
ses kaydı duysanız bu sefer fotoğraf arayacak gibisiniz. boşanacaksanız boşanın, aldatılmışsınız çünkü. boşanmaycaksanız da karıştırıp iyice yüz göz olmayın.

Minareyi calan kilifini uydururya öyle yapmaya calisiyor... abisiyle fln konusurken ilgi göstermiyorum paranoyak oldu diye anlatirken duydum... elimde bi kanitim olur mantigindayim..

Abisinden cekinir...

Kafamda olusturdugum pilan döyle...
Iki hafta donra türkiyeye ucuyorum cocuklarla o gec gelecek yillik izini daga baslamiyor.
Varsa konusma usb ye kayit edip bizi havaalanina birakip dönerken al bunu eve gidene kadar dinle diycem

Tr ye vardigimdada ilk isim avulata gitmek olacak...
Birsey yakalayamazsamda ne yaparim bilemiyorum....
Abisiyle yinede konussammi... böyle böyle yapiyor diye....
Kac kere telefonu aldim abisini aramak icin vaz gectim...

Hani sadece 10 yillik evliydin?

Ve konuya gelirsek tipik Türkiyeden, avrupaya giden damatlar işte. Daha öncede numaralar yakalamişsin işte. Adam yalniz başinada çikiyor.

Tek karar vermen gereken ise boşanip, boşanmayacagini. Eğer boşanmayacaksan hiçbirşey yapma. Sirf blöf olsun diye eşini tehdit edersen artik iyicene coşar, nede olsa sen boşanmiyorsun diye.

Telefondan yaziyorum yanlis yazmisim 10 sene

Yalniz ciktigi zaman öyle saatlerce degil en fazla yarim saat bir saat markete fln gider... onuda telefonla konusmaknici firsati degerlendiriyordu

Yok efendim her erkegin olurmus ufak tefek seyleri kadin susup yuvasina sahip cikacakmis....

üstüme yürümeler serefsiz adi namussuz iftira atiyosun demeler..

egisik degisik kadinlarla konusmus telefonda..

geçmiş olsun zaten aldatılmışsınız, üzerinize yürüyen, hakaret eden iftira atan bir adamla evlisiniz ve hala ne yapayım mı diyorsunuz?

bence yazıya dökünce durumun ne kadar vahim olduğunu siz de fark etmişsinizdir...

boşanıp boşanmamaya karar verdikten sonra delil toplamaya başlayın, ona o kadar iyi davranın ki kendini güvende ve rahat hissetsin. 10 yıllık yuvamı bozamam aldattıysan da napalım gibi cümleler kurun ki korkmasın siz de o sırada elinize kanıt alın velayet nafaka vs vs için...

Normal de böyle bir olayda boşanın falan derdim ama nedense içimden size bunu söylemek gelmiyor. Ama güvensiz bir ilişkinin özellikle evliliğin devam etmesi çok zor bir olay. Yeniden guvenebilecek misiniz? Arkadaş olayı ile de bir laf vardır " Arkadaş adamı rezil de eder , Vezir de eder" diye o geldi aklıma birden. Umarım hayatınız için en doğru kararı verirsiniz.

Kararsiz kalmamda en büyük sebepte cocuklar...
Illaki cocuklar tartismamiza sahit oluyo....sorular soruyolar...bende agizlarini ariyorum...hep kavga ediyoruz sizde üzülüyosunuz biz baska eve gidelim istediginiz zaman babanizi görürsünüz gezdirir sizi diyorum tepkilerini ölcmek icin 7 yasindaki kizim direk reddediyo ben sizin ayrilmanizi istemiyorum diyo... türlü türlü oyunlar yapiyo bizi baristirmak icin.... coktan kafamda bosandim aslindada biraz daha cocuklar büyüsün akillari ersin onlar bana destek olur bosanmam icin diyorum...benim kendi yiprandigim umrumda degil cocuklar bu durumdan en az hasarla nasil kurtulur onu düsünüyorum

neyi konuşacaksınız ki adam başka başka kadınlar akonuşmuş işte.

kocanın telefonunda edevlet uygulaması varsa ikinci hattı çıkar ordan bakabilirsin
ama başkasının uzerıne aldıysa bilemem
ancak daha önce yakalamışsın yeniden yakalarsan ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…