kararsız mısınız?

Hiç kararsız değilimdir..sırnaşık şey
Ola ki karar veremediysem o iş olumsuzdur benim için..şakkıdı
Kıyafet ya da alışveriş konusunda zaten tarzım çok bellidir. Farklı bir seçeneğim olamaz ki..sengözlerimebaksanab

çok karasızımdır eşimde bu huyumu hiç sevmez ama ne yapıyım..kıyafet konusunda lalişime katılıyorum tarzınız belliyse onda kararsızlık yaşamıyorsunuz ama diğer herşeyde kesinlikle kararsızım....

Kararsız kaldığım anlar oluyor..
Vicdanımla kişiliğim arasında kalıyorum olaylar karşısında..
Kıyafet konusunda da karasız değil seçiciyimidr.Düşünmeden bir şey alamıyorum alsam da giymeden dolabımda bekletiyorum..
:sm_confused:

kesinlikle acayip kararsızım,en basitinden marketten peynir alcam diyelim onu bile on saat düşünürüm..sevgilimle bişeyler yapacaksak asla karar veremem nereye gitsek napsak diye..aynen o da çok kararsız olduğundan birbirimize kızar durururuz sen karar ver diye :roflol:

ama kıyafet konusunda kararsız sayılmam..genelde bi yerde bişeyi görürüm ona aşık olurum ve o kıyafeti alırım

Kıyafet konusunda inanılmaz kararsızım...Alıyım mı, almıyayım mı, bu rengi mi şu rengi mi şeklinde bi hayli düşünürüm...
Ama hayatımdaki diğer konularda (istisnai durumlar hariç )karar vermek kısa sürer ve kesin olur.Çoğunlukla eşimin ve dostumun da fikrini alırım ama genelde ben olayı zaten kafamda bitirmiş oluyorum...
Kolay kolay değişmiyor kararım...

Kıyafet konusunda kararsız diilimdir mutlaka beğendiğim bi şeyi alırım ama bazı olaylar karşısında kararsızlık yaşayıp danıştığım olur ama genelde kimse fikir belirtmediği için yine karar verme kısmı bana düşera.s

Kararsiz degilimdir..
Zaten kendimde en sevdigim özellik de budur;kararliligim..
Derdim oldugunda bile kolay kolay kimseye fikir danismam "böyle mi yapsam,söyle mi yapsam" diye.. Duruma göre düsünür tasinir,kendimce bir kaniya varip gerekeni yaparim..

Kiyafet konusunda da öyleyimdir;pat diye begenir,düsünmeden pat diye alirim,cünkü yakisacagini bilirim jeyyar

aldığınız şeyler,yada yapacağınız bişey konusunda
kararsız kaldığınız olur mu?:uhm::uhm::uhm:
kararsızlık ne kelimesırnaşık şeysırnaşık şey
bazen kendime soruyorum evlenirken nasıl hemen karar verebildim diye:icecream:
yani o kadar kararsızımdır, huyum kurusun hiç te sevmem böle olmayı, özellikle kıyafet seçerken acaba şunu mu alsam bunu mu, yok ya bunu alıyım, çok kararsız kalırım, hadi birini aldım eve geldim diyelim, bu seferde başlarım yaaaa keşke ötekini alsaydım o daha güzeldi demeyekafamçokkarıştı

evet ya cok kararsiz bir insanim bazen tamam diyor aliyorum eve gelince pisman olup cok geri verdigim kiyafet olmustur ben bile artik cok sinir oluyorum bu huyuma hatta karar veremezsem cikip gidiyorum dükkandan fisfisfis

bende çok kararsızım eşimde sevmez bu huyumu kıyafet konusundada kararsız kalırım.

aşırı karısısızm nısanlım bu huyumdan nefret edıyormus herseyde kararsızım herseyı ınce ayrıtısını dunuyorum helekı kıyafette onu mu alsam bunu mu alsam:mymeka:
aslında en kötü karar kararsızlıktın iyidir bunuda biliyorum amaa napım huy değişmiyor
bu arada kararsızlığın bır deprosyon belirtisi olduğunu duydum ama ne kadr doğrusur bilemem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…