Karalama defteri..

Kısıtlanmaktan, şartlardan nefret ediyorum... Bende kaygı yaratıyor... Zaten olması gereken gibi yapacağım ya da hata yapsam da hemen fark edip dönüştürmeye çalışacağım şeyi baskı altında hissettiğimde yönetmem çok zorlaşıyor. Dengem bozuluyor resmen. Hele bu baskılar sert gelirse daha kötü. Bazen çok görünür yapamıyorum bunu zamana ihtiyacım olabiliyor ama yapıyorum bir şekilde.

Zihnim yoğunluğa özellikle birden çok noktaya dikkat edilmesi gereken ve art arda gelen meselelerde dayanmıyor, yoruluyorum :)

Venüs gider ayak atağa mı geçti naptı, insanlar bir garipleşti : D
Hayır şimdi niye vurguladı ki böyle bir şeyi anlamadım ben

Sürpriz bekleyişi mi belli etmeden bitse de bugun unuttuğun doğumgünümün hıncını çıkarsammm.. inşallah unutmamissinir koca kişisi..
İnşallah çocuğun hastane randevusuna akşam hastaneye gideceğiz bahanesiyle dışarıda bir surpriz yaparsın.. gerçi sürpriz yapılınca nasıl davrancağimi da bilemem ben 2 çocuklu bi kadınım sonuçta hiç sürpriz yapmadın dışarda.

Neler yaşadım ben, ne sıkıntıları tek başıma atlattım...

İçim daraldı iyice. Ben haksızlığa gelemiyorum ya. Ben kimseye haksızlık etmiyorum niye bana böyle yapıyorlar? Benim ciddi mana da aklım almamaya başladı. Allahım yardım et delirmeme az kaldı! . .

Nereden başlamalıyım? Bir işaret, lütfen!
Balıklama atlamalı mıyım? Ufak ufak mı başlamalıyım?
Belirsizlikten nefret ediyorum.

Onu yapmasaydım iyiydi :/

(Üstteki mesajımın 3333. mesaj olması ilgimi çekti şuan)

Evren bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor galiba ama yorumlama kısmından emin olamıyorum hiç.
Balıklama atlayamıyorum, daha yoğun hisler bekliyorum ya da bunu destekleyecek başka gerçekçi şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…