Karalama defteri..

İnsanları aşağılayan insanları aşağılasam onlara benzemiş olur muyum diye düşünüyorum şuan. Yoksa yerinde mi olur.
Bilemedim Ama çoğunun sığ olduğunu düşünüyorum.

P.... y...... ismi bilmek nasıl bir şey ya. Niye merak edersin ki? Neden yani? Normal bir sanatçı değil ki. Bunları bilen bir adamla tanışsam ya da sonradan bildiğini öğrensem soğurum.

Masmavi bir deniz kenarında olsam keşke şuan. Gözlerimi kapatıp uzansam. Denizin o ruhumu okşayan sesini dinlesem. Gözlerimi açınca ışıl ışıl yıldızları görsem. Sakinliği hissetsem. Ve huzur içinde bir gece geçirsem. Ne hoş olurdu. Ah bee. . .

Bu koç dolunayı gerçekten can sıkıcı. Sinirlerim bozuk. Canım sıkkın.
Bu ay hareketleri iletişimimi fazla etkiliyor.

Bu üst kattakiler ne yapmaya çalışıyorlar acaba. Bikac tane daha cocuk doğurursa sehri elegecirecek güce ulaşır bence. Bukadar da olmaz ama diyeceğiniz kadar gürültü var hemde bu saatte hemde hergun neyse...

Galiba hayat beni iyi anlamda hiç şaşırtmayacak. Ya hissedicem ya da şaşırmayacağım hazır olduğum zamanda olacak ne olacaksa.
Bilmiyorum belki de benim için uygunu budur çok güvensiz olduğum için ama biraz şaşırsam olurdu sanki.
Hayırlısı...

Şuan içime çok fazla yalnızlık çöktü, off... Bu sonbahar mevsim geçişi de çok melankolik oluyor ya.

İçimden gelen, istediğim hiç bir şeyi yapamıyor olmam... Okul, iş vs.. hiç bir şey...

Hani yağmur yağacaktı bugün? Ne umutlarım vardı benim. Neyse salep yoktu evde zaten iyi oldu. ben salebi hazır edeyim o zaman yağsın. :) mis gibi keyif yaparım. Bir de kitap tamamdır.

Anlamıyorum bu insanları. Neyin kafasını yaşıyorlar çözemiyorum. Gün geçtikçe bu yüzden uzaklaşmak istiyorum. Sonra soğuk diyorlar bana. Yine suçlu benim. .

Robin Williams'ın burcuna bakma isteği duydum ve bakmadan önce su grubu etkisi olduğunu düşünmüştüm, yengeç çıktı. Doğru mu bilmiyorum ama ayı balık, yükseleni de akrep yazıyor.
Şaşırmadım. Duygusal anlamda etkileyici.

Sevgini hissetmem gerek lütfen esirgeme be adam! Parçalayasım var seni bu yüzden! Huzurum dedim ben sana ya huzursuzluğum olmak zorunda değildin ki! Allahım sabır ver.

İçim sıkışıyor..
Niye vicdanımla kendim arasında kalmak zorunda bırakılıyorum ki.
Niye anlaşılmıyorum ben.
Yorgunum...
Offffffff......
Bitsin artık çıkayım kabuğumdan...
İstiyorum ama bir anda olmuyor, olamıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…