Karalama defteri..

Bıktım bunaldım artık bi insanın sabrı bu kadar zorlanmaz. Allah korkusuda mı kalmadı yani. iyice şamar oğlana döndüm. Düşmez kalkmaz bir ALLAH

Ahh ah.
Olmayacak bu iş galiba...
Şuan o zaman ne zamansa hemen gelsin istiyorum.

Yok ya, ben insanlara arkadaşlık olsun başka şey olsun ilk adımı atmama ve karşılığı hissetmedikçe fazla değer verdiğimi göstermeme konusunda haklıyım, ne zaman yapsam sebepsiz bir ters hava alıyorum, aynı şey içimden geleni direkt aktardığım zaman da oluyor, kırılganım zaten. İlla cool, uzak falan durcam

Evlilik ne zormus be arkadas..
Kayinvalidemler annemleri aramaz gitmezler
Esim zorla aileme gider. Dayima gittiginde surati asık olur
Bu sorun olmasa hersey daha güzel olacak...
ne yapiyim? Arada kalmak istemiyorum. Nasil davraniyim? Konussam bi türlü konusmasan bi türlü...
of hayat of bilseydi daha gec evlenirdim.
Aileler hep mi böyle beklentili?
Suan yine icim icimi yiyor... konusun benimle

''Ne karalasam ?..''dedim, o kadar karalanmış ki içimdeki cümlelerin üstü okuyamadım yazılanları...

Aman ne iyi ne güzel dedim çünkü iyi hissediyordum ama biraz yaktın beni uranüs transiti

Girdigim su dehlizin icinden hangi el cikarir ki tutup ellerimden. Yolun basindayim ama sanki ortalarina gelmis gibiyim. Oyle karisik ki fikrim.. Yeryuzune inmeyi bekleyen kar tanesi halet-i ruhiyem. Mucizelere ihtiyacim var.

Oh be, bir rahatladım.. İnşallah değişmez.

Bir de bir şey yapasım var ama ne yapsam bilemedim. Sanat isteği git gide büyüyor sanki içimde.

Şu ara çenemi kapatmakta zorlanmam başıma iş açmaz umarım, içimde bir coşku var tutmak zor geliyor :)

İçimde bir enerji var atacak yerim yok, şu adamdan da hoşlanmayı kessem güzel olur.

Yengeç dekanatlı bir yükselen akrep olmak beni yoruyor, enerjileri idare edemiyorum bazen...

Bazen pozitif düşünmek gerçekten çok zor oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…