Karalama defteri..

Ne üzgünüm, ne de kırgınım. Yorgunum sadece. Kendime biIe tahammüI edemezken, nasıI katIanayım kendini biImezIere.

Diyonuz ki illa umursama, rahat ol. Ama sorun şu ki ben böyle davranmıyorsam, konuşmuyorsam, umursamıyorsam fazla değer vermiyorumdur. Bunu istiyorsanız siz bilirsiniz...

İşten dolayı koşturmama ve üstüne abur cuburu tüketmede artış yaşamama rağmen 59 kiloyum, demek ki yemesem 58 garanti

Bazen yanlış anlaşılır vs. diye kendimi kasmaktan bıktığım anlar oluyor, hiç bir şeyi düşünmek istemiyorum, düşünmeye üşeniyorum bir off çekiyorum, tüm iyi niyetimle o an içimden geleni yapmak istiyorum sadece ve salıyorum, normalde yapmayacağım şekilde rahat davranıyorum...

ohh çiçek gibim oldu odam artık bir kaç güne temizlik zamanım geldi haftalık yapmam havaların değişmesi süper oldu benim için ya

Beni kendi istediğin birine dönüştürmeye çalışman beni kaybetmene neden oldu beni böyle kabul etmeliydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…