Karalama defteri..

Sorun şu ki ben konuşurken karşımdakinin beni farklı algılayabileceğini, ne çıkarımlar kurgular yapacağını her zaman düşünemiyorum, sonra neler demiş olduğumu öğrenince şoka giriyorum ama anca bu şekilde rahat olabiliyorum, bence aslında sorun ben değilim.
Büyümek demek her lafın altında bir şey aramak, kurup durmak ve kendini bu yorgunluğa alıştırmak mı demek? Ciddi anlamda yorucu ya.

Fazla yüz veriyorum ben bazı insanlara sanırım.
Fevri olsam daha mı hoş olur acaba?

yaramsın, bundan haberin olmadan yara bandım olmaya çalışıyorsun ya, geberiyorum sinir ve üzüntüden.

Unuttun mu küçüğüm, kızımız olacaktı?
Unutmak kolay mı? Kolay mı küçüğüm?
Ayrılık ölümden beter be küçüğüm.
Kızımız olacaktı, gittin küçüğüm.
Kızımsız yollardayım...

Ölüm ayırdı bizi Halide'm. Kızımız olacaktı, teyze olacaktık beraber. Sen gittin. Beni yolda yalnız bıraktın, yürüyemiyorum şimdi tek...

Yaşadığım maddi manevi, büyük küçük, basit büyük değişimlerin çoğunda önce bir inat, zorlama yaşıyorum sanırım istemsizce, sabrım tükenene veya iyice içime sinene kadar, yavaş, genelde kısa olaya göre bazen uzun. Ama belki manevi olarak daha sağlam.

Sanırsın iki gündür hiç uyumadım.. 7 gibi yattım sanırım 9 gibi gözümü açtım kapadım sonra ki gözümü açtığım saat 4:30 civarı...

Allah seni bin pişman etsin, İnsalah o seni cok buyuk hayal kırıklığına uğratır da beni mumla ararsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…