Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

İlk kutum bitmişti benim, yaklaşık 15 gün önce. 2. kutuya başlasam bir etki eder mi ara verdim ama? bilmiyorumkismile

ya kızlar ben anlamadım kara üzüm çekirdeği gögüsmü büyütüyo nasıl içiliyo öyle yeniliyomu suylamı içiliyo gerçekten faydası oluyomu

bugün hemmen başlıyorum..temmuzda düğünüm var hemen başlayım işe yarasın bari..ayyyyyy inşallah faydasının görürürüm...

ya kızlar faydası oluyor değil mi ben başlayalı 4 gün oldu ama ağrı falan yok sızlamada yok çokk küçükkk offf nasıll büyütcem yaa başka bişeyler yapıyormusunuz??

ya kızlar faydası oluyor değil mi ben başlayalı 4 gün oldu ama ağrı falan yok sızlamada yok çokk küçükkk offf nasıll büyütcem yaa başka bişeyler yapıyormusunuz??

Kullanmaya devam et tatlım etkisini sonradan gösterir. Yağ ile masajda yapabilirsin takviye olarak. zemuszemus

göğüslerimi büyütürmü didi

Ben 1 ay kullandım etki etmedi. Herkese edecek diye birşey de yok tabi. Kimine erken eder, kimine geç. Kimine hiç etmez, kimine eder. Bünye meselesi sanırım. Büyütme amaçlı olmasa da sağlığın için arada bir kullanmalısın. Ben öyle yapacağım bir daha alıp. Tadı kötü ama verdiği şeyler çok sağlıklı. a.s

Ben 1 ay kullandım etki etmedi. Herkese edecek diye birşey de yok tabi. Kimine erken eder, kimine geç. Kimine hiç etmez, kimine eder. Bünye meselesi sanırım. Büyütme amaçlı olmasa da sağlığın için arada bir kullanmalısın. Ben öyle yapacağım bir daha alıp. Tadı kötü ama verdiği şeyler çok sağlıklı. a.s

ne kadar yiyordun hayatım günde sabah akşam bir çorba kaşığı ye etki eder mutlaka bana çok etki etti 2 beden birden büyüdü 4 ayda

kızlar üzüm çekirdeğini ben de yoğurtla tüketmiştim bi süre.. tadı hiç kötü gelmedi bana yoğurtla oh mis. siz ne ile yiyorsunuz ki?

ne kadar yiyordun hayatım günde sabah akşam bir çorba kaşığı ye etki eder mutlaka bana çok etki etti 2 beden birden büyüdü 4 ayda

Sabah akşam yedim tatlım 1 ay boyunca. Sonradan gene alacağım. guclubacismile

kızlar üzüm çekirdeğini ben de yoğurtla tüketmiştim bi süre.. tadı hiç kötü gelmedi bana yoğurtla oh mis. siz ne ile yiyorsunuz ki?

Yoğurt ile bitiremedim çok kötü geldi bana. Su ile yutuyorum, hoopp gidiyor. hihoyyyt

X