Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Merhaba canım suyla yutuyorsun çok güzel sızlama olur ama dewamlı sızlama olmuyor sızlama büyüyeceğine işarettir ama kişiden kişiyede farklı olabilir

Uzun süre kullanırsan büyür we küçülme olmaz 2 ayda bir 1 hafta içme wucudunu dinlendir canım düzenli kullanmak çok önemli

Canım masaj yaparsan daha iyi olabilir bitkisel yağlarla masaj yap sabah akşam olabilir ama gece yatmadanda yapabilirsin
buz masajı sogul jeli göğüs üstünde gezdiriyorsun canım onunla hareket yapmak mümkün olmuyor ama yağla masaj yapılabiliyor bence yağla masaj yap daha rahat olur
sewgilerimleopuyorumnanaktan

canım tşk ederim cvpların için , birde ben küçü sabah akşam saat 11 gibi alıyorum yani tok karnına olmuş oluyor , farkedermi aç veya tok karna almak :uhm:

yaww nur ummm ağrı olmuyo dedim ya dün sanki duydu :)) bugün baya bi ağrım var yine ayy hadi inşh etki devam ediyodur :)) bu arada çörek otu yağıylada akşamları masaja başlıyorum bu akşamdan itibaren , gelişmeleri yazarım , cnm tekrar tşkler ...

yaww nur ummm ağrı olmuyo dedim ya dün sanki duydu :)) bugün baya bi ağrım var yine ayy hadi inşh etki devam ediyodur :)) bu arada çörek otu yağıylada akşamları masaja başlıyorum bu akşamdan itibaren , gelişmeleri yazarım , cnm tekrar tşkler ...
Canım ara ara ağrın olur olsada olur olmasada olurzemuszemus
Aç tok farketmiyor tatlım bende 12 de alıyordum ne zaman istersen al düzünli we aksatmadan alman önemli canım

kızlar üzümün kendisini yemekte büyütmezmi :?

Büyütüyor canım ama kara üzüm ye ben gecen yaz üzüm bitene kadar yedim bu yazda yiyicem inş
Ama yaza kadar çekirdeği yersen küç yani dahada iyi olur

Büyütüyor canım ama kara üzüm ye ben gecen yaz üzüm bitene kadar yedim bu yazda yiyicem inş
Ama yaza kadar çekirdeği yersen küç yani dahada iyi olur
[/QUOTE]

cnm tşk ederim inş kilo yapmaz diyetteyimdezemuszemus

cnm tşk ederim inş kilo yapmaz diyetteyimdezemuszemus[/QUOTE]

Aldırmıyor canım merak etme gönül rahatlığıyla yecokacimcoook

Aldırmıyor canım merak etme gönül rahatlığıyla yecokacimcoook[/QUOTE]

tşk ederim en kısa zamanda başlıyorum hem kanda yapar bayanssulusmile

Bende 2 haftadır küç kullanıyorum ve göğüslerimde durmadan ağrı oluyor. zemuszemus
Nurr cok saool tavsiyee için. Sayende cildim ve saçımda güzelleşti opuyorumnanaktan
İlk aktara gittiğimde kadına küç istedğimi söyledim ve tepkisi 'göğüs için dimi' dedi :KK70::KK70:
kadında kullanıyormus ondada büyüme olmus. Sabahları aç karna al dedi.
Ben karısık alıyorum sorun olur mu acaba ? istediğim saatte alıyorum.

ya kızlar bu karaüzüm mü anlamadım sürülüyo suyla yutuluyo falan demişisniz toz halinde mi nasıl bi yardımcı olursanız sevinirim. günlük nasıl tüketmem gerekiyor

ya kızlar bu karaüzüm mü anlamadım sürülüyo suyla yutuluyo falan demişisniz toz halinde mi nasıl bi yardımcı olursanız sevinirim. günlük nasıl tüketmem gerekiyor

Canım aktara gittiğinde kara üzüm çekirdeği istiyorum dediğinde veriyor onlar zaten. Öğütülmüş halde satılıyor, toz gibi. Kapalı pakette yada açık olarak da satılıyor. Ben açık olmasının bir dezavantajı var mı diye sordum aktara, "yok" dedi, sadece kapalının fiyatının daha yüksek olduğunu söyledi. Bende açık olandan aldım. Burda söylendiği kadarıyla, sabah akşam aç karna(yemekten mümkünse 30dk önce) bir tatlı kaşığı kadarını suyla veya yoğurtla karıstırıp alıyorsun.
Kolay gelsinn.

bence karaüzüm çekirdeğinin göğüslere sürülmesinin hiç bi fayda sağlayacağını düşünmüyorum çünkü pütür pütür dökülür o yani derinin emeceği bişey değil ama küç yağıyla masaj derseniz olur ben küç yağını kullanıyorum bi kaç yağla karıştırıp

Bende 2 haftadır küç kullanıyorum ve göğüslerimde durmadan ağrı oluyor. zemuszemus
Nurr cok saool tavsiyee için. Sayende cildim ve saçımda güzelleşti opuyorumnanaktan
İlk aktara gittiğimde kadına küç istedğimi söyledim ve tepkisi 'göğüs için dimi' dedi :KK70::KK70:
kadında kullanıyormus ondada büyüme olmus. Sabahları aç karna al dedi.
Ben karısık alıyorum sorun olur mu acaba ? istediğim saatte alıyorum.

Canım düzenli alman önemli yani saat aralıklarını sen ayarla çok yakın alırsan bir anlamı kalmaz ilaç gibi düşün sabah içiceksin etkisi geçicek akşam tekrar içiceksin okiş ben şimdi akşamları içiyor hatta şimdi alkayım içeyim

Kara üzüm çekirdeği göğüse sürülmüyor canım yağı sürülebilir yanlış anlamışsındır

Canım aktara gittiğinde kara üzüm çekirdeği istiyorum dediğinde veriyor onlar zaten. Öğütülmüş halde satılıyor, toz gibi. Kapalı pakette yada açık olarak da satılıyor. Ben açık olmasının bir dezavantajı var mı diye sordum aktara, "yok" dedi, sadece kapalının fiyatının daha yüksek olduğunu söyledi. Bende açık olandan aldım. Burda söylendiği kadarıyla, sabah akşam aç karna(yemekten mümkünse 30dk önce) bir tatlı kaşığı kadarını suyla veya yoğurtla karıstırıp alıyorsun.
Kolay gelsinn.

tşk ederim hemen aktara gidip almalıyım çokk küçükler büyümesi laz<ım biraz :))) sende etliki oldumu canım

tşk ederim hemen aktara gidip almalıyım çokk küçükler büyümesi laz<ım biraz :))) sende etliki oldumu canım

Ben küç ü henüz 4-5 gündür kullanıyorum ve regli dönemime girdim, yaptığım başka şeylerde var ama faydalarının olup olmadığını reglim bitince anlayabilicem ancakboshayallersmile

Küç ün kesinlikle az yada cok faydası olacağına inanıyorum; diğer pek çok olumlu faydalarından ötürü bile içilebilir zaten.

aç karnına yemek zayıflatmıyormu peki
birde kara üzüm çekirdeği kremi kullanan varmı aranızda
bunun göğüslere msaj yapmayla bir büyütme durumu olabilir mi?
CADIARZU
Ne kilo aldırıyor ne zayıflatıyor canım gönül rahatlığıyla yiyin belki kiol aldırır belki zayıflatır şimdiye kadar yorum gelmedi bu konuda
küç kremi kullanan olmadı kremi göğüslere sürende olmadı ama yağı war yağıyla masaj yapabilirsiniz

Ben kurutulmus üzüm yiyorum icinde cekirdikleri var oda olur mu simdilik???

Canım küç çekirdeği kadar olmasada birazcık olur üzümle birlikte çekirdeği az olduğu için sadece çekirdek yemek daha faydalı ama yiyebilirsin tatlım

KÜÇ Kilo aldırmıyor canlarım gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz
Sewgileropuyorumnanaktan

X