Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

nur, sen ne kadar zamandır kullanıyorsun
ve kaçtan kaç oldun acaba sakıncası yoksa

Canım 4 ay kullandım fazlada olabilir aralıklarla kullandım çünki 4-5 cm büyüdü şuan yine başladım masajda yapıyorum aksatarak amakafamçokkarıştı

4 ay küç hergün 1 çay kaşığı kadar mı yedin, yani tane olarak 20 tane falan mı. bununla beraber yağlarla masaj yaptın hangi yağları kullandın. birisi sadece küçle büyütmüştü. forumda yazmıştı.masajsız hem de. 4 ayda 8 cm miydi.

4 ay küç hergün 1 çay kaşığı kadar mı yedin, yani tane olarak 20 tane falan mı. bununla beraber yağlarla masaj yaptın hangi yağları kullandın. birisi sadece küçle büyütmüştü. forumda yazmıştı.masajsız hem de. 4 ayda 8 cm miydi.

Her gün sabah akşam birer tatlı kaşığı öğütülmüş çekirdek değil masaj da yaptım mersin lawanta çilek çörekotu çemen yılanğ yılan yağlarıyla yaptım düzenli yaptım ama tamam canımopuyorumnanaktan

hipotriodi varsa yani trioit yetmezliği, kişi metabolizması düşer, üşür falan. bu da pko a adet bozukluğuna sebep olabilir. kekik trioid hormonunu çalıştırır. adet düzensizliği için kekik iyi zaten adet söktürücü.

troidlerimi ölçüttürmüştüm zamanında birşey çıkmadı,sanırım biraz da ırsi ama rahatsız da ediyor uzun süreli şişkinliklerim oluyor.
kekik nasıl kullanabilirim ki?pek de sevmiyorum aslında kokusunu

biri benide aydınlatsınn yaa bende 2 ay kaldı evlenicemm bu dertten müzdaribim napıoruz şimdi nasıl yicez ne alıcaz ne dicezz aktara ohaoldumsmile

biri benide aydınlatsınn yaa bende 2 ay kaldı evlenicemm bu dertten müzdaribim napıoruz şimdi nasıl yicez ne alıcaz ne dicezz aktara ohaoldumsmile

Canım o zaman hemen aktara gidiyorsun yarın kara üzüm çekirdeği öğütülmüş olarak alıyorsun sabah akşam birer tatlı kaşığı küçü suyla yutuyosun
sonra memişlere masaj çörekotu yağı we mersin yağı al sabah akşam düzenli olarak masaj yapıcaksın canım biraz geç kaldın ama olsun 2 ayda büyüme olabilir düzenli yaparsan ama tmm düzenli yap büyüsünler istedinmi büyütürsün tatlım hadi kolay gelsin opuyorumnanaktan

Ne faydası varmış canım bunun? bilmiyorumkismile

göğüs masajında troid bezi çalışsın diye boğaza da masaj yapılıyor ya. o masajı yapmaktan çok daha etkili bir şekilde troid bezini çalıştırır. Metabolizma hızlanır zayıflamaya yardımcıdır bu konuda. adet söktürür. pko varsa ona yardımcı olarak kullanılabilir. pko ile troidin az çalışması arasında bağlantı varmış ben ingilizce sitede okudum. pko da zaten kadınlık hormonu bozukluğundan oluyor. sabah aç karnına yenilmesi gerekir.

göğüs masajında troid bezi çalışsın diye boğaza da masaj yapılıyor ya. o masajı yapmaktan çok daha etkili bir şekilde troid bezini çalıştırır. Metabolizma hızlanır zayıflamaya yardımcıdır bu konuda. adet söktürür. pko varsa ona yardımcı olarak kullanılabilir. pko ile troidin az çalışması arasında bağlantı varmış ben ingilizce sitede okudum. pko da zaten kadınlık hormonu bozukluğundan oluyor. sabah aç karnına yenilmesi gerekir.

Anammm ben zaten zayıfım kilo almaya çalışıyorum. kaydirigubbakcemile3 Yok yok kalsın. :roflol:

Evlendikten sonra büyümez canım. :1closedeyes: Anca hamile kaldığın da göğüslerin süt dolar öyle büyüme olur, sonradan geri sönerler. aklinialirimsmile

bende evliyim ve anneyim. didi arkadaşımızın aynen dediklerine katılıyorum. evlenipte büyüyeceğini sanıp ümitlenme derim.

nurumm nickli arkadaşımızın yazdıklarını uygula derim. ben 1 aydır uyguluyorum. şu an büyüme yok ama en 3-4 ay uygulamak gerekliymiş.
omuzlarımda ve göğüs etrafımda hafif ağrılar var , bunlar büyüme belirtilerimi bilemiyorum.

Son düzenleme:
kilon almak isteyen varsa osmanlı iksiri adında bir ürün var. internetten araştırılabilir. ben internet sitesinden aldım.50 kilo idim 2 ayda 5 kilo aldım. her zaman kadar yemek yiyorum. sadece metobalizmam hızlı idi, bu hap biraz yavaşlattığı için kilo aldım ve çok mutluyum.

Anammm ben zaten zayıfım kilo almaya çalışıyorum. kaydirigubbakcemile3 Yok yok kalsın. :roflol:

ozaman kekik,maydanoz u boşver onlar zayıflatır ve göğüs büyütür.
onun yerine kilo yapan ve göğüs büyüten hurma , çekirdekli kara kuru üzüm yiyebilirsin.

kilon almak isteyen varsa osmanlı iksiri adında bir ürün var. internetten araştırılabilir. ben internet sitesinden aldım.50 kilo idim 2 ayda 5 kilo aldım. her zaman kadar yemek yiyorum. sadece metobalizmam hızlı idi, bu hap biraz yavaşlattığı için kilo aldım ve çok mutluyum.

5kilonun göğüslere etkisi oldu mu canım?

ozaman kekik,maydanoz u boşver onlar zayıflatır ve göğüs büyütür.
onun yerine kilo yapan ve göğüs büyüten hurma , çekirdekli kara kuru üzüm yiyebilirsin.

Kilo alırsam direkt büyürler zaten, kilo almaya bakıyorum ben tatlım. aklinialirimsmile

hayır kilo alınca göğüs direk büyümez, beden büyür, beden büyüdükçe aynı cup başka bedende az daha büyük olur ama vücut oranında gene küçük durur mesela 70 A giyen biri kilo alınca 80 A olsa göğüs cm olarak ölçünce daha büyük çıkar ama vucuduna oranla gene küçüktürler. mühim olan zayıf olup cup büyük olması. benim hedefim önce 80 C de eşitlemek sonra da 80 D olması

X