Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Canlarım ben kilo alınca direk popoya alıyorum her vucut farklıdır armut tipliyimdir üst bedenim zayıf alt gayet iyi tüm vucud alırsa kiloyu o zaman memişlerde alır kişiden kişiye değişiyo 2 kilo alsamda hemen popoya alıyorum yaa offfsempatiksalakcinni ama kilo alınca biraz büyüyor memişler

5kilonun göğüslere etkisi oldu mu canım?

hayır canım göğüslerime bi etkisi olmadı. ben göbek ve kalçadan kilo alıyorum.

bence masajın göğüs büyütmeye çok faydası var.

74-83 idi ölçüm şimdi 78-84 oldu. küç ve masaja devam diyorum...ümitliyim...

Kilo alınca göğüslerim de büyüyor tatlım. Oraya da hemen etki ediyor. Daha önce yaşadım bunu. :ecrin_bebek:

Armut tipli, armut tipli. lülülülülülü Ben de armut tipliyim. sempatiksalakcinni Kilo alınca göğüsler fora. kaydirigubbakcemile3

bende kan yapsın diye yemeye başlamıştım fakat gögüslerimde ağrı kaşıntı ve dolgunluk oldu:1shok:

Evlendikten sonra büyümez canım. :1closedeyes: Anca hamile kaldığın da göğüslerin süt dolar öyle büyüme olur, sonradan geri sönerler. aklinialirimsmile

Aksine, bence yeterince ilgi görüyorlarsa büyürler.

Canım kullan sen dewam et olucak hemen olmaz ne kadar oldu kullanalı

1 ay kullandım bitti canım daha almadım. 1-2 ay sonra tekrardan alacağım. Şimdi kullanmam gereken başka ilaçlarım var. :hulya:

Aksine, bence yeterince ilgi görüyorlarsa büyürler.

O halde çoğu evli insanın kafam kadar olması gerekli. kaydirigubbakcemile3 :kedi:

Kesinlikle işe yarıyo nasıl oluyo anlamıyorum içerisinde ne varda böyle oluyo bilmiyorum ama işe yarıyozemuszemuszemuszemus

1 ay kullandım bitti canım daha almadım. 1-2 ay sonra tekrardan alacağım. Şimdi kullanmam gereken başka ilaçlarım var. :hulya:

Canım az kullanmışsın 2-3 hatta 4 ay kullanılması gerekiyo sonucu güzel we kalıcı istiyorsanız
ilaçların bitsin yeniden başla we uzun süre kullan canım opuyorumnanaktan

Canım az kullanmışsın 2-3 hatta 4 ay kullanılması gerekiyo sonucu güzel we kalıcı istiyorsanız
ilaçların bitsin yeniden başla we uzun süre kullan canım opuyorumnanaktan

Çörek otu nasıl tatlım onu da denemeyi düşünüyorum? opuyorumnanaktan

Cildi güzelleştirirde memişleri büyütürmü acaba

Gülsuyunu kullanıyorum ben, doğal olduğundan bir yan etkisi olmuyor. a.s

nur ummm sorum sana :):) bizlere göre baya bi bilgili olduğun için
şimdi ben bu küçü 1 mayıstan itibaren sabah akşam sadece suyla 1 tatlı kaşığı içiyorum cnm , ilk 4-5 gün bi sızlama ağrı oldu ama şimdi durdu bu normalmidir yaa :uhm:
hergün sızlayacak diye bir kural yok değilmi cnm ..

aksatmadan en az 6 ay kullanmak gerekiyormuş sanırım , başka bir yerde suna dumankayanın bir yazısını okumuştum düzenli kullanımda 6 ayda 10cm'e varan büyüme olur diye yazmış ( gerçi genetik yapıyada bağlı tabiiki ) ben küçten başka birşey yapmıyorum masaj falan da yapmıyorum şu buz masajı işe yarıyormu acaba ?
birde nasıl yapılıyo ?
çok soru sordum kusura bakma ltf şimdiden cvplar için tşk ederim cnm a.s.

Merhaba canım suyla yutuyorsun çok güzel sızlama olur ama dewamlı sızlama olmuyor sızlama büyüyeceğine işarettir ama kişiden kişiyede farklı olabilir

Uzun süre kullanırsan büyür we küçülme olmaz 2 ayda bir 1 hafta içme wucudunu dinlendir canım düzenli kullanmak çok önemli

Canım masaj yaparsan daha iyi olabilir bitkisel yağlarla masaj yap sabah akşam olabilir ama gece yatmadanda yapabilirsin
buz masajı sogul jeli göğüs üstünde gezdiriyorsun canım onunla hareket yapmak mümkün olmuyor ama yağla masaj yapılabiliyor bence yağla masaj yap daha rahat olur
sewgilerimleopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…