Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Ben aktara gidip kara üzüm çekirdeği tozu almak istiyorum dedim bana 200 gramlık kavanozun içinde verdiler. 3 gündür kullanmaya başladım tadı çok iğrenç hatta ilk denememde yuttuğum şeyi tekrar çıkardım ohaoldumsmile, şimdi ben meyve suyuna karıştırıp içiyorum zaten kavanozun üstünde de suyla yada meyve suyuyla sabah-akşam aç karnına için diyor, bakalım umarım faydasını görürüm

200 gram yeter mi acaba , 4 ay kullandığımızı düşünsek ve her gün kullanıcaz :uhm: baktım çok az gelir bi tane daha alırım olmadı yerimseniben

Küç'ün son kullanma tarihi falan yok dimi :uhm: banada paket halinde verildi üzerinde hiçbişey yazmıyo ama böyle toz halinde kahverengimsi bişey dimi bu küç :uhm:

Küç'ün son kullanma tarihi falan yok dimi :uhm: banada paket halinde verildi üzerinde hiçbişey yazmıyo ama böyle toz halinde kahverengimsi bişey dimi bu küç :uhm:

evet bi tanem 2 yıl diyolar son kullanma tarihi diye.sen garant olsun diye kutuda olan al

ben de kansızlı olduğu için hemde göğüslerim büyüsün die çekirdekli kara üzüm yiorum yaklaşık 2 aydır ama yanında ek olarak serbrtçi otuyla yaptığım kremide sürüyorum eskiden 80 sütyen kullandığım göğüslerim şimdi 85 küçük oluo

Cevabın için teşekkürler :1hug: adam böyle poşette var dedi bende onu aldım heralde kullanma tarihi geçmiş bişeyi vermemiştir :uhm: inş...

valla yutarken ağır bir koku alırsan dikkat et tarihi geçmiştir. çünkü ben kutuda aldığım halde son kullanma tarihine 1 ay kalmış kokusu değişmişti. içierken bulandım akannehir . hemen değiştirmeye gittim.aktar sinirlendi.:kızgın: eeee koka koka nasıl yutabilirim değilmi?:kızgın:

bu küç göğüs büyütmede hiç bi işe yaramıo ben temmuzdan beri kullanıorum önceleri göğüs büyütsün die içiodum ama sonra bi çok faydasını duyunca devam ettim içmeye,önceleri iki tatlı kaşığı içiodum ama yaklaşık 3 yada 4 aydır yatmadan önce bi tatlı kaşğı içiorum nede olsa herşeyin azı karar:KK66:

bu küç göğüs büyütmede hiç bi işe yaramıo ben temmuzdan beri kullanıorum önceleri göğüs büyütsün die içiodum ama sonra bi çok faydasını duyunca devam ettim içmeye,önceleri iki tatlı kaşığı içiodum ama yaklaşık 3 yada 4 aydır yatmadan önce bi tatlı kaşğı içiorum nede olsa herşeyin azı karar:KK66:

valla bende başta biraz dolgunlaştırdı ama bende yaklaşık 3 aydır yutuyorum. Fazla değişiklik yok bende de başka faydaları oldu. Cildim parladı, hemeriodim i rahatlattı. Ve de kemiklere faydası varmış sırf bu yüzden devam ediyorum.

ya kzlar bnde daha önce bu kara üzüm çekirdeğini 1.5 ay kadar kullanmıştım bnde kansızlık var diye sabah akşam suyla yutuyodum ama bana hiç bi etkisi olmadı göğüs yönünden sadace kan değerlerim tavan yaptı ve cildimi parlattı şimdi bakıyomda yorumlara memnun kalan çok kişi var bu küçten bize nie etki etmediki...

Küç benim göğüslerde de etkili olmadı.:gitme: ama diğer faydaları için tüketiyorum yinede.
Adaçayı içiyorum bayadır, adetin gecikmesine neden olur mu sizce kızlar? 5 gün gecikti anlamadım.bilmiyorumkismile

Cevabın için teşekkürler :1hug: adam böyle poşette var dedi bende onu aldım heralde kullanma tarihi geçmiş bişeyi vermemiştir :uhm: inş...

önemli değil bi tanem tabiii bayat değildir gönlünü ferah tut sifa olsun yarasın..... olumunekankayizsmile

ya bende 2 aydır kullanıyorum ama bi fayda göremedim sanki kan değerlerim yüksekti zaten iice artmıştır kızılaya kan bağışı yapmak istiyorumkaydirigubbakcemile3

Küç benim göğüslerde de etkili olmadı.:gitme: ama diğer faydaları için tüketiyorum yinede.
Adaçayı içiyorum bayadır, adetin gecikmesine neden olur mu sizce kızlar? 5 gün gecikti anlamadım.bilmiyorumkismile

sen her ihtimale karsı bırak bi süre içme bi tanem...sonuçda östrojen ama benim adetimi etkilemedi belki 1gün öne bbile almış olabilir.stresdende gecikebilir maydonoz suyu kaynat iç söktürür gecmiş olsungamyoncuiremsu

bende adaçayını hergün aksatmadan içiyorum adetim iki aydır 4 5 gün gecikiyo bi de adetliyken içersen çok kanama oluyo söktürüyomuş

siz küçü ne kadara alıyosunuz 1.pakete 7.5tl vermiştim ikinciye 3 tl hemde daha büyük kapalı pakette ve türk kahvesi gibi..sizinki nasıl önceki daha açık renkliydi..

gerçi aldığım yer askeri kantin o yüzden ucuz olmuş olabilir ama çok fiyat farkı olunca kafam karıştı

X