Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

kızlar bende küçe başladım bir hafta oldu bakalım neler olcak çok inanıyorum büyücek bu sefer :) ama masajı nasıl yapıyosununz biraz anlatır mısınınz bide hangi yağlarla???

Çörekotu yağı mersin yağı çilek lawanta yağı birisini seç çörekotu we mersin öneririm
göğsüne sürüyosun alttan yukarı doğru dıştan içe doğru iki elinle dönüşümlü olarak masaj yapıyosun göğsüne canım[
yukardan aşşağıya yapmıyosun sarkar tmm tatlım sewgiler

küçü we masajı aksatmassan dolgunluk büyüme olur canım inanopuyorumnanaktan/B]

Çörekotu yağı mersin yağı çilek lawanta yağı birisini seç çörekotu we mersin öneririm
göğsüne sürüyosun alttan yukarı doğru dıştan içe doğru iki elinle dönüşümlü olarak masaj yapıyosun göğsüne canım[
yukardan aşşağıya yapmıyosun sarkar tmm tatlım sewgiler

küçü we masajı aksatmassan dolgunluk büyüme olur canım inanopuyorumnanaktan/B]

çok teşekkür ederim canım çörek otu yağını almaya karar verdim bu hafta onada başlıcam bide diğer topiklerde şerbetçi otu ile yapılan bi krem var masaj ve o kremide mi yapsam düğüne kadar büyüseler biraz aklinialirimsmile

Hemen yazıyorum kızlar kara üzüm çekirdeğini öğütülmüş olarak aktardan alıyoruz
Sabah Akşam olmak üzere bir tatlı kaşığı küç ü suyla yutuyoruz yani yutuyorsunuz tadı kötü gelebilir ama zamanla alışırsınız ayyy ben beğenmedim içemiyorum iğrenç bırakıcam yok tamammı kızlar küçler yutulacak (ablanız):CüvCüv:

not: plastik kaşık kullanmanız önerilir sewgilerimle opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederim kuşum :1hug: Cuma günü alırım aktardan muhtemelen. Gramla mı satılıyor yoksa sabit mi? Fiyatı ne kadar? :eek:

çok teşekkür ederim canım çörek otu yağını almaya karar verdim bu hafta onada başlıcam bide diğer topiklerde şerbetçi otu ile yapılan bi krem var masaj ve o kremide mi yapsam düğüne kadar büyüseler biraz aklinialirimsmile
Canım şöyle yapabilirsin çörekotuyla masajı sabah yaparsın şerbetci otlu kremide gece sürersin hızlandırılmış proğram olur sabah akşamda küç böyle yapabilirsin opuyorumnanaktan
küç ve çörek otu yağına bende başladım hadi hayırlısı
İnşallah faydasını görürsün haydi hayırlısı gelişmeleri yaz canımopuyorumnanaktan
Çok teşekkür ederim kuşum :1hug: Cuma günü alırım aktardan muhtemelen. Gramla mı satılıyor yoksa sabit mi? Fiyatı ne kadar? :eek:

Tatlım açıkta war kapalı kutudada ben güwenilir bir aktardan aldığım için acık alıyorum sen sorarsın fiyatını bakarsın hangisi isitersen onu al fark etmez canımopuyorumnanaktan

selamlar:lepi: arkadaşlar abartmıyorum 1 yıldır küç takip ediyorum:KK70: tam almaya karar vermiştimki bir bitki çayı buldum.. etkili olacak gibi geldi hemen aktara koştum...
böyle şeyler 14-15 yaşındakiler için etkli olur..sizde içebileceğiniz şeyler değil dıştan surulecek şeyler etki gosterir dedi..
yağ hazırladı..KARA ÜZÜM ÇEKıRDEĞı varmış..bununda göğüs üzernde etkisi olduğu söyleniyor dedim.. bak ona inanırım çunku KÜÇ kan dolaşımını hızlandırıyor bağ dokuyu guçlendiriyor.. o buyutebilir dikleştirebilir onu kullan dedi:teytey:

bir de arkadaşım hiç bir şey kullanmadığı halde her gece masaj yapıyormuş.6 aydr duzenli yapıyorum gözle görülür büyüme var dedi...bende böyle şeylerin göğüsü sarkıttığını duymuştum ..o yuzden masaj yapıp yapmamakta tedrginimfisfisfis bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim:)

ya aslınjda çok farkediyor ama ara verince eski haline dönüyor.
İlla göğüs için olmasada diğer etkileri için kullanılmalı.
cildi süper güzel yapıyo, enerji veriyor bilginiz olsun.
Aklıma gelmişken iiçeyim hemen.İş yeri içinde bir tane almıştım :)

masaj sarkıtmıyor lolita_xq.Arkadaşın doğru söylüyor, aslında dikleştiriyor bizde büyüdüğünü sanıyoruz.
Soğuk su masajı var onu deneyebilirsiniz banyolardan sonra.
Yada her sabah yada akşam buzla masaj yapmakta ciddi fark atıyor.

ya aslınjda çok farkediyor ama ara verince eski haline dönüyor.
İlla göğüs için olmasada diğer etkileri için kullanılmalı.
cildi süper güzel yapıyo, enerji veriyor bilginiz olsun.
Aklıma gelmişken iiçeyim hemen.İş yeri içinde bir tane almıştım :)

Tüylenme falan yapmıyor dimi tatlım? sempatiksalakcinni

:asigim: teşekkür ederimmm:)
peki bu masajı 5-10 dk mı yapmak gerek yoksa 15-20 sayarak mı
(bir de özellikle sordum bunu uzun sure kullanmanın hiç bir zararı olmazmışş..çekirdek yemek gibi bir şeymiş:1hug:

Peki kara üzüm çekirdeği kadınlarda cinsel isteği arttırıyor mu? :eek:

Antioksidan we kan yaptığını biliyorum ama cinsel güçü arttırırmı bilemem arttırsada arttırmasada önemli değil dimi cicimkaydirigubbakcemile3

Erkekler için arttırdığını duydumda kadınlar için öyle bir yazıya rastlamadım. :1rolleyes: Sonra erkek arkadaşıma saldırmayayım da. :roflol: :icecream:

Bence cinsel istek uyandırıyor.Gerçi ben pekmezle sabah akşam tüketiyorum,ondan mıdır bilmem ama cinsel isteği artırdığını söyleyebilirimŞeniz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bende d,yorum niye sapıklaştımdelikafadulden
nasıl gidiyor izmirli?yakın zamanlarda başladık ya...merak ettim ne alemdesin:):)

bende kullanıyorum küç 2 haftayı geçti ama sadece dolgunluk hissi veriyor bakınca hiçde gerçekten dolgunlaşmış demiyorum. sadece hiss

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bende d,yorum niye sapıklaştımdelikafadulden
nasıl gidiyor izmirli?yakın zamanlarda başladık ya...merak ettim ne alemdesin:):)

Devam ediyorum tatlım. Gayet iyi gidiyor ayrıca hergün 3 kaşık pekmezde yiyorum. Bu gidişle duvara tırmanacağım korkuyorum. :roflol::roflol:

1 haftadır sabah ve akşam aç karnına 1tatlı kaşığı küçü yoğurtla karıştırıp yiyorum. omuzlarım göğsüm sızlıyor. bu iyiye işaretmi ?

küç ü yemekte zorlananlara tavsiyem. bol yoğurtla yiyin daha kolay yemesi.

bedenim 74B :KK43:

X