Kapluşuma bakın

kıss maşşallah nekadar şirin bişi olmuş kız küçücüktü kız tanıştıgımız ilk günlerde
oy oyyyy nasılda büyümüşşş

Maşallah ..ohh keyfe bak..Dert yok tasa yok heuheu..

Son düzenleme:
çok tatlı kıs maşşallahh Allah analı babalı büyütsün bizde hafta sonu kızımızın yanına gittik köpeğimizin bizim evde yer olmadıgı için kayınvalidemde duruyo ona gittim mama pişirdim :)

Allahım ne sevimli ya
Kim korkarki bundan çok şeker:asigim:

kapluşunda senin gibi tatlı balımmm yuvası dapek güzell ohhh mis gibi sulardaa yüzüyooo

ya banane ya bende istiyorum.bal sen beni çatlatacanmı :dilcikar: :dilcikar:seninkini gördüm eşimin başının etini yedim.unutmuştum ama yine aşkım depreşti
nmj07uc21.gif
nmj07uc21.gif

bir zamanlar bizimde vardı 2 tane ama öldüler.mafoldumben bizimkiler senin kapluşun gibi saraylarda yaşamıyorlardı.benneyaptımki

senin kapluşta pek sevimli :nazar: yanına 1 tane daha alsan ne güzel olur.arkadaş arkadaş yüzerler :kedi:

:asigim:Yorumlarınız için kapluşum teşekkür ediyorr :eek:

çok güzel birşey canım maşallah

bende almayı düşünüyorum ama bakımı zor diyorlar kararsız kaldım

çok güzel birşey canım maşallah

bende almayı düşünüyorum ama bakımı zor diyorlar kararsız kaldım

Sende all:dance:Bakımı biraz zor ama insan alışıyorr.Hafta 1 suyunu değiştiriyorum.İnsan alışıyor :)

Bugün eşim kapluşumun evine yeni filitre almış:1rolleyes:Satan kişi eşime dükkandaki bir kapluşu göstermişş vereyim bunu sana demişkaydirigubbakcemile3benimkinden küçükmüş:1rolleyes:Ama eşimm almamışş yaaaa.Bakımı zor olur diyeee:çok üzgünüm:naniknanik

bende almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı sordum perşembe günü gelecek kalmadı dedi satan kişi ne çok satılıyor yaa

bende almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı sordum perşembe günü gelecek kalmadı dedi satan kişi ne çok satılıyor yaa

:1rolleyes:Evet çok satılıyorlarr :1rolleyes:Eğer alırsan akvaryumdamı bakmayı düşünüyorsun.Aklında olsun ölüm fanuslarında bakma sakın:çok üzgünüm:

cok seker ya ne korkucam severimben böyleminikleri
yengemin kizininda var hatta iki taneydi ama biri mefta olsu yazik :KK43:

balim bu büyümüs masallah..kaydirigubbakcemile3
ama bak bende senin evine gelen misafirler gibiyim.. bende korkarim..
hos ben insan haric hareket eden her tür canlidan korkarim ya..
-tatlicadiarzu-

oyy çok tatlıymış bu balum ya.. amanın pozlara bak :)) oldukçada fotojenik gördum kendisini :)))

:nazar: çok güzel maşallah balsurat zemuszemus :nazar:
ah küçük kızımdan çekinmesim bende istiyorum ama
benim ufaklık rahat bırakmaz hayvanı:umursamaz::umursamaz:

X