Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

anlatacak PersephoneH (ayrıca ismi kopyala yapıştır yapıyorum ) :KK9:

neymiş de bakimmm :KK14:

Hhahaah iyiymiş copy paste :21:
Şimdi bir adet gömme dolap (mümkünse açılan gizli bölmesi olsun arkaya doğru dolabı açınca kimse anlamasın arkada ki gizli yeri):KK23:
Sonra evde senin gibi kaynanası olan kadınlara sesleniyorum mümkünse dolabın arkasını ses geçirmez yaptırın,yalıtımlı...
Kocanızın saçlarını örerken ay çok çektin diye bağırırsa duyulmasın diye :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Nasıl fantezi :KK23::KK23::KK23::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
Şimdi bir adet gömme dolap (mümkünse açılan gizli bölmesi olsun arkaya doğru dolabı açınca kimse anlamasın arkada ki gizli yeri):KK23:
Sonra evde senin gibi kaynanası olan kadınlara sesleniyorum mümkünse dolabın arkasını ses geçirmez yaptırın,yalıtımlı...
Kocanızın saçlarını örerken ay çok şektin diye bağırırsa duyulmasın diye :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bi kere ben alıntıları geri istiyorum

soooraaaa site rengi değişebilir

sooraaaa sizde bulun :KK55::KK55::KK55:

kız site rengi güzelde alıntılar geri gelecekmiş zaten bir sorun varmış Kazen onu çözüyormuş :26:

Kocanızın saçlarını örerken ay çok çektin diye bağırırsa duyulmasın diye :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

anammm neler var kız sendeeee :KK53:

denenmiş bir fantezimi bu :KK14:

X