Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ama esmerim mesela sen 2 yıla yakındır evlisin bnm evim diye ilk zamanlar çok hevesle yaparsın ama snradan hevesin geçiyor mu ?:44:

Ama esmerim mesela sen 2 yıla yakındır evlisin bnm evim diye ilk zamanlar çok hevesle yaparsın ama snradan hevesin geçiyor mu ?:44:

birazz öyle oluyor :KK14:

gerçi şuan eşim yok o olsa jet hızıyla yapardım herşeyi.

1 saatte ev temizler 2 çeşit yemek ve salata yapardım :KK6:

o gelince enerjimi toplarım yine :KK53:

birazz öyle oluyor :KK14:

gerçi şuan eşim yok o olsa jet hızıyla yapardım herşeyi.

1 saatte ev temizler 2 çeşit yemek ve salata yapardım :KK6:

o gelince enerjimi toplarım yine :KK53:

Toplarsın tabiii :KK16:
sevdiğine kocana yapıyosun bundan güzel bişi var mı ayy bende yaparım herhalde ya şmdi önemsemediğim için yapmıyorum :KK35:

Toplarsın tabiii :KK16:
sevdiğine kocana yapıyosun bundan güzel bişi var mı ayy bende yaparım herhalde ya şmdi önemsemediğim için yapmıyorum :KK35:

Allah daha iyilerini nasip etsin canım benim.

insan iyi olunca herşey hemen oluveriyor :KK5:

canlarım ben evimi biraz temizliyeyim 1 saate dönerim :KK5:

kahvemi içerken uzun uzun sohbet ederiz :KK34:

hoşgeldinnnnnn :KK16:

buradayımm geldim perimmmm :KK34:

nbr melek hanımmmmm yine zindeyizzzzzzzz :KK52:

hepsi sizinn yüzünüzden ama karar verdim artık erken yatıp erken kalkacağım :KK55:

arkamdan atıp tutma kızımmm yüzüme konuş ahanda burdayımmmm :KK51:

canımmmmmmmmmmmmmmmmm :21:

geldimmmm duydum sesini yavrummmmm :KK23:

hadi ben uyuyorum sana ne oluyorda sabahtan gelmiyorsunnnnn :KK14:

geldimmmmmmm buradayım :KK3:

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HEPİNİZE YETERİM AMA ARTIK DAHA ERKEN BURADA OLACAĞIMMM :KK51:

Napayim bacim isler yogunlasti :KK47:

Malum sitede bir sayfa begenmistim bir dügün fotografcisi sayfasi. Cektikleri ciftlerden bazi resimleri paylasiyorlar arada hos resimler pozlar var ama cogu fotografta fotografci duvagi ya gerim gerim geldirmisler, yada havaya atip "ucurtmuslar" birde sürekli gelinin ayakabisi görünsün diye sacma bir poz. Gelin etegini kaldiriyor. Ay cok sinir oldum ben bunlara ya dogru dürüst pozda verdirmiyorlar pehhh sinir oldum :KK47:

Malum sitede bir sayfa begenmistim bir dügün fotografcisi sayfasi. Cektikleri ciftlerden bazi resimleri paylasiyorlar arada hos resimler pozlar var ama cogu fotografta fotografci duvagi ya gerim gerim geldirmisler, yada havaya atip "ucurtmuslar" birde sürekli gelinin ayakabisi görünsün diye sacma bir poz. Gelin etegini kaldiriyor. Ay cok sinir oldum ben bunlara ya dogru dürüst pozda verdirmiyorlar pehhh sinir oldum :KK47:

:KK53::KK53::KK53:
Anlamadım ben bişi

X