Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

yasım 25 canım 1988 lıyım senın yas kac:KK16::KK16::KK16: reglıı beklıyom 2 gunum kaldı sabırsılkla zamnda gecmıyo beklemek cok zor

bende 1987 10 gün daha beklesem 88'li olacakmışım :KK30:

bebekmi istiyorsun?

Rabbim gönlüne göre versin...

sakın umudunu kaybetme,biliyorsun herşeyin zamanı var,o zaman gelince ne bir dakika fazla olur ne eksik :KK31:

hoşbuldummm:KK16: Bursa'dan katılmaktayım:) Aranıza aldığınız için tşk ederim.. iim sen nasılsın :)

bende iyiyim şekerim :)

demekkk evleniyorsun he? yeni gelin olacaksın ohhh Allah mutlu etsin bir ömür...

biz eskidik :) gerçi eşim kabul etmiyor ama :KK9:

hazırlıklar tamam mı ?

iyiyim bende siz geldiniz daha iyi oldum :KK31:

çalışıyormusun sen?

ah biraz zaman geçsin bende gireceğim işe çok özledim çalışma hayatımı :KK14:

evet çalışıyorumm canımm. neyseki yoğunluğum azaldı yoksa giremiyordum kkya. bebiş için uğraşıyorum canımm ben sıkıntımı denir bilmiyorum bi o varr inşşşş bebişim gelirde keyfime diecek olmazz. girersin canımm.evde olmanın tadını çıkar bence

demekkk evleniyorsun he? yeni gelin olacaksın ohhh Allah mutlu etsin bir ömür...

hazırlıklar tamam mı ?

evett yeni gelin olcam az kaldıııı:KK16: yook canım ne eskimesi daha baksana daha 2 yıl dolmamış:) hazırlıklar daha bitmedi yaa ufak ufak tamamlamaya çalışıyoruz :KK31: zormuş düğün yapmak:KK31:

evet çalışıyorumm canımm. neyseki yoğunluğum azaldı yoksa giremiyordum kkya. bebiş için uğraşıyorum canımm ben sıkıntımı denir bilmiyorum bi o varr inşşşş bebişim gelirde keyfime diecek olmazz. girersin canımm.evde olmanın tadını çıkar bence

nişanlıyken bıraktırdı işi bana,neymiş kıskanıyormuş :KK19:

evde oturmak hiç bana göre değil :KK25:

Dilerim olur bebeğin daha yeni evlisin ya, bence olacak bak öyle hissettim :)

sizi çok bekletmeyecek :KK49:

anoyyyy sendemi burdasıınnnn regline iki günmü varrr .yaa hadi innşş canımmm

ıkı tane tets aldım tabı bana dayanırmı bırını dun bırını cumartesı gunu yaptım testte bıtt:KK52::KK52::KK52:ı kocıse yazık aldırmıyom sabretcam 10 ayda 150 tane felan test alıp yaptım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hazırlıklar tamam mı ?

dur dur ne eskimesi eskisekk biz eskirdikk üç yıl olcakkkkk neredeyseee

bende 1987 10 gün daha beklesem 88'li olacakmışım :KK30:

bebekmi istiyorsun?

Rabbim gönlüne göre versin...

sakın umudunu kaybetme,biliyorsun herşeyin zamanı var,o zaman gelince ne bir dakika fazla olur ne eksik :KK31:

oyle canım rabbım herseyın hayırlısını nsıp etsın ınsallah herkeze amınnn

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: naptınnn öyleee bekle bir iki günnn geçsinn öyle yap
ıkı tane tets aldım tabı bana dayanırmı bırını dun bırını cumartesı gunu yaptım testte bıtt:KK52::KK52::KK52:ı kocıse yazık aldırmıyom sabretcam 10 ayda 150 tane felan test alıp yaptım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evett yeni gelin olcam az kaldıııı:KK16: yook canım ne eskimesi daha baksana daha 2 yıl dolmamış:) hazırlıklar daha bitmedi yaa ufak ufak tamamlamaya çalışıyoruz :KK31: zormuş düğün yapmak:KK31:

hehe doğru vallahi :)

zor değil o hazırlıklar gözünü korkutma kız :)
ben 15 gün bile değildi üstesinden geldim vallahi, herşey hızlı gelişti ama çok güzel telaşlar.
öyle heyecana ve strese girmişim ki hiç birşey hatırlamıyorum :KK53:

Slm kızlar 1100 tl kredi kartı borcuyla geldim aranıza battım ben:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

hoşgeldinn canım benim :)

şu kredi kartları hepimizin başına dert ya :KK43: sen ne yaptın bu kadar açıldın :KK25:

ödersin tatlım sağlıklı olda :KK31:

X