Kapalıların eşarp konusu ve tartışması

G

gonul1977

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gonul1977
Fatoline ve konuyu açan arkadaş ikinizinde tarzı hem sade hem şık çok hoşsunuz valla, ben açığım objektif fikrimi soracak olursanız çok yüksek topuzla bağlanan eşarplar bence hiç hoş değil tamamen şahsi fikrim, çok orantısız bir görüntü oluyor sanki bir kafanda daha varmış gibi

• Konu Sahibi gonul1977
Birde bazı tesettürlü arkadaşlar benim düğünde kullandığım makyajı yapıyorlar görünce şok oluyorum acaba bu şekilde nereye gidiyor diye kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi gonul1977
canlarım konu dışına taşmayın ne olur ya...
ne güzel resimlerimize bakıp fikir alıyoruz işte.
ne hikmwtse hep bu konularda atışma çıkıp konu kapatılıyor.
gözünüzü seveyim resimlere bakın.
kapalı açık hepimiz kardeşizalkisalkisalkisalkisalkisalkis

• Konu Sahibi gonul1977
Birde bazı tesettürlü arkadaşlar benim düğünde kullandığım makyajı yapıyorlar görünce şok oluyorum acaba bu şekilde nereye gidiyor diye kafamçokkarıştı

sana sen açıksın diye a saçın neden açık yada saçını neden o renk yaptın o mini eteği neden giydin o dar pantolon sana hiç yakışmış mı o dar bluz tenine hiç uymamış diye kimse yargıyıyomu? yada hesap soruyomu? herkesin kendi hür iradesi kim neyi isterse onu yapar giyer sürer bu seni ilgilendirmez ve bu şekilde itham etme hakkı vermez birazda da objektif bakmalısın bence yada empati yapmayı dene ozaman daha rahatlarsın konuyu sapıtma lütfen bura kapalı arkadaşların paylaşım topiğ ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim?

• Konu Sahibi gonul1977

Çok haklısın ablacım amaçları zaten sinir etmek onun için boşvericeksin :jeyyar:

• Konu Sahibi gonul1977
Çok haklısın ablacım amaçları zaten sinir etmek onun için boşvericeksin :jeyyar:

ablacım boncuğum öyle söyleme..
elştirilere açığız..açık olmalıyız da..
ayrıca haksız sayılmaz..evet biz kimseyi eteğiyle dekoltesiyle eleştirmiyor olabiliriz
ama başımızı örtünce otomatik bütün eleştiri okları üzerimize yöneliyor..
sadece şunu söylemek istiyorum kapalıyız diye günahsızısz diye bir iddamız yok..
evet keşk dediğini yapabilsek daha uygun yaşayabilsek ama kahrolası nefis ve birde yaşam standartları bizleri alıkoyuyor..
ben ilk kapandığımda robadan elbise giyrek kapandım kendimden büyük başörtülerle..
maalesef sürdüremedim..
okumak,ayakta kalabilmek,insan yerine konabilmek,sayılabilmek adına sizlere uyum sağladık hepsi bu..

bu arada ebrucum çok tatlısn maşallah resmine baktım..

• Konu Sahibi gonul1977

boşver canım sinir olayız öyle kolay kolay,sende çok tatlısın bu arada baktımresmine çok yakışmış eşarp

• Konu Sahibi gonul1977

malesef canım maleseffff

bişi demek istiyorum
şahsi eleştriler burdan değilde profilden yapılırsa daha iy olur:1closedeyes:
hani konuyu uzatırsa bazı arkadaşlar topiğin kapanmasını istediğini düşünücem

• Konu Sahibi gonul1977

• Konu Sahibi gonul1977

Çok teşekkür ederim, neden bu kadar sinirlendiler sizce ? Ayrıca burası kimsenin malı olamaz istediğim topiğe girerim, ögür düşüncelerimi söylerim, sonuçta kibraca düşüncemi söyledim hakaret etmedim. Ayrıca her düşünceye inanca saygım var, ama yakışmayana yakışmamış derim.. Bunun açıklıkla-kapalılıkla ne alakası var absürd görünüyor sahne makyajı sokağa yakışmıyor? BU BENİM FİKRİM......

• Konu Sahibi gonul1977
bir konuda sana katılmıyorum, evet açığım açıklık ne demeksee?? Sadece başım açık çıplak değilim yani, bizlere uyum sağlama lafını kabul etmiyorum çünkü ben dikkat çekmek için 2kg boya asla sürmem yüzüme...

• Konu Sahibi gonul1977

senin fikrine bişey demiyoruz zaten tabikide fikrine saygımız war ama her insanında istedigini yapmaya hakkı war ister sahne makyajı yapar ister yapmaz....

nese bu konu kapansın artık..resimlere dewam.....

• Konu Sahibi gonul1977
bak canım kapalı biri olarak bende senin düşünğün gibi düşünüyorum
ama kimse dörtdörtlük değil acık kapalı fark etmez
herkes nefsine yenik düşüyo
sorun şu ki bu tarz şeyler tartışmaya yol actığı için topik kapatılabiliyo ozyüzden sırf bu topik için değil diğer topikler içinde bu böyle
bizler senin anlatmak istediğini anlarız ama yarın öbürgün yeni biri bakar topiğe ve alır yazını başlar saymaya anlatabildimi :smiley-cool:

bak güzelim iğneleyici konuşuyosun laf sokuyosun
sonra ben kötü bişi demedim diyosun
amacının farklı olduğunu düşünmeye başlıcam
nerden biliyosun dikkat çekmek için yapıtıklrını
ozamn her makyaj yapan dikkat çekmek için yapıyo :)
neden kapalı yapınca böyle lanse ediyosunuz
açığa makyaj helal kapalıya harammı
herkesin günahı kendine sen neden böyle bi kanıya vardın anlamdım DıKKAT ÇEKMEK !

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi gonul1977
betül içim acıdı..bilmezler ki bu şekilde bile 2.sınıf vatandaş yerine konuyoruz..
bu arada ben sana yorum yaptım kıymet bilmez

• Konu Sahibi gonul1977
çook teşekkür ederim herkese..
valla ben alıştığım için artık ben takmıyorum çevremdeki herkess ayy niye kapandın cart curt diye diye alıştım annem açık olduğu için bütün hakaretlere maruz kaldım
neyse konu farklı boyutlara gelmesin herkes fikrini söylemekte özgürdür ama şunu unutmasınlar karşındaki insan onun kalbini kırmak çok kötü bi davranış ..

• Konu Sahibi gonul1977

Ben ASLA İSLAMIN GEREKTİĞİ GİBİ GİYİNİYORUM İDDASINDA BULUNMUYORUM AMA SEN BULUNUYORSUN VE KENDİNİ KANDIRIYORSUN,çünkü bu halinle bence çok fazla dikkat çekersin sende zaten biliyorsun ve hoşuna gidiyor, banada gerçekleri söylediğim için kızdın..( Standart şekilde kapalı bir sürü arkadaşım var bu arada, dikkat çekme çabası olmayan)

• Konu Sahibi gonul1977
gonul1977, senin düşüncelerine saygımız sonsuz, açık da kapalı da hepimiz insanız benim kız kardeşimde açık, mini eteğini de giyer ben gerekli uyarımı yaparım gerisi ona kalmış ama lütfen artık sadece konuyla ilgili paylaşım yapalım...
Çünkü burada kapalı arkadaşlar olarak birbirimizden gayet güzel fikirler alıyoruz...

a.s.

• Konu Sahibi gonul1977
betül içim acıdı..bilmezler ki bu şekilde bile 2.sınıf vatandaş yerine konuyoruz..
bu arada ben sana yorum yaptım kıymet bilmez

takma bebeişim
hiçte bile öyle hisettme ne demek

kıss ben görmedim pembe başortüme yaptınmiki yorum sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi gonul1977

bu konuda son msj ım olacak topic dağılsın istemiyorum daha sonra dilerseniz özelden konuşuruz..
sinirlenen arkadaşlarım yaşça benden küçükler yeni kapanmış ta olabilirler..
okadar çok hırlandık ki zamanla eleştirilere katlanamaz olduk sebebi budur sanıyorum..
uyum sağlama konusuna katılmaya bilirsin katılman için söylemedim bizzat kendi hayatımı sana özetledim yani yaşadım ve bu böyle..
ozaman insan yerine konmayan ben şimdilerde adam gibi muamele görüyorum bir gram rimelle de olsa bu böyle kardşim..
2 kg sahne makyajına gelince mübalağa yapıyorsun sana katılmıyorum yok hala aynı söylemde ısrarcıysan lütfen tek tek isim yaz böyle kimseyi zan altında bırakıpta insanları zor durumda bırakma kendi adıma rica ediyorum
selametle..

• Konu Sahibi gonul1977

Ben gayet samimi bir şekilde düşüncelerimi yazdım siz saldırdınız , yoksa ben tartışmak niyetinde değilim artık tehitlere de karnım tok isteyen istediği yerde kullanabilir yazdıklarımı, hatta üyeliğimde iptal olsun çok ta tırs yanii.. delikafadulden bununla mı korkutuyorsunuz beni? Lütfen eleştiriye bu kadar kapalı olmayın, kimse size DÜŞMAN DEĞİL..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…