kanserli sevgili ile son konuşma-NE OLUR YARDIM EDİN (umarım son konuşma olmazzz)

pinar85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
192
0
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=215534

yukarıdaki adreste özetle derdimin geçmişi var.

sevgilim kanserdi; diğer mesajımı okuyanlar hatırlar.

son bir kez daha size danışmam gerek.

tekrardan anlatmaya mecalim kalmadı.
hastalığın gerçek olduğuna eminim.
en son tartıştık. bu şehre gelmiş bana haber etmemişti. ayrılırken de zaten beni bırak ben sana zarar veriyorum. ilerde bişi olursa ben herşyden vazgçerim. zaten artık bana ulaşamayacaksınız yakında. kendn için beni unut. pişman olursun ilerde. ben sana zarar vermemeliyim. demişti.

son son msjlaştıgımızda beni neden hesaba çekiyorsun. demişti. çok öfkeliydi. anlamadın beni. anlattım yine durmadım hep aradın yalnız kalmak istiyorum. ben sevgisiz bi otum. kime ne. yalnızlıgı yeter. beni hep beni sevdiklerini iddia edenler üzdü. aşktan tiksiniyorum. içimde sevgi bırakmadılar. bu hepiniz için geçerli. beni hep seni seviyorum diyenler incitti. bunu düşünerek dostum kal dedi.

yani beni istemese en baştan bence bunu söyleyecek kadar açıksözlü biri. hem bi sürü sebep sırayabilir. hastalığı ailesi vs bahane edilebilirdi ayrılığa. ama hep topu bana attı. ilerde bişi olursa ben herşeyden vazgeçerim. ben bu şehirden hayattan kopuyorum diyordu.

ben de hep hastalık psikolojisine yordum. şmdi sizce hastalıktan dolayı mı böyle davranyor

iki ihtimal var
1) beni seviyor ama hastalık psikolojsi ile böyle davranıyor. aklınca beni kırarsa uzak tutarsa daha az incinirim sanıyor.
2)beni sevmiyor aslında ve aynı zamanda hasta.

sizce hangisi ya. artık beynim durdu.

ben hep konuşalım dedim yüz yüze. tamam dedi. haftaya gelcek konuşcaz.
istemiyor olsa konuşmayı da reddetmez miydi?

bi de sizden ricam ben nasıl bi konuşma yapmalıyım
ltfen yardım edin
benim beynim uyuştu
ne olur yardım edin

bence 1, şık sadece seni kırmamak için yapıor bence bence senin bu şekilde daha çok üzüldügünü anlat herne olursa olsun yanında oldugundandan bahset

Canim tekrar gecmis olsun.
Hatirlarsan lenfoma kanseri olan bir gencin, sevdigi kiz sayesinde nasil hayata döndügünü anlatmistim sana, haberin linkinide atmistim.

Yalniz sorun sen degilsin, sorun sevdigin insan.
Sen eliden geleni yapiyorsun, yardimci olmaya, yaninda olmaya calisiyorsun, ama o kaciyor.
Öncelikle onun yeniden hayatla barismasi lazim, ki "sevdigim insanlar hep beni üzdü" gibi konusmalarida hayatla baglantilarini koparmak istediginin bir isaretidir.
Hastayim, insanlari istemiyorum, nasil olsa (Allah korusun) ölecegim, havasinda.

Bu durumdan onu kurtarmalisin öncelikle.
Sevgili olarak ya da arkadas olarak. Fark etmez. Arkadas kalalim dese bile, yine yaninda olmalisin.
Bu konuda ona birak herseyi.
Ayrilmak isteyebilirsin saygi duyarim, ama arkadas kalsak bile emin ol yine senin izini sürecegim de.
Sadece sevgilim diye bana yakin davranmak istiyor diye düsünmesin. Insanlik namina yaptiginida bilsin.

Ayrica hastaligiyla ilgili psikolojik yardimda alirsa aslinda onun icin iyi olur. Bazi insanlar kabullenip, hayata gülerek bakamazlar, erkek arkadasinin durumuda bunu gösteriyor.

Onu yalniz birakma. Her ne olursa olsun. Yaninda ol, destekci ol. Ayrilsaniz bile, güclü ol ve bunu yap.
Eminim bu hareketin onu en azindan birazda olsa yeniden hayata baglayacaktir.
Digerleri gibi "seni seviyorum" diyip cekip gidenlerden olmadigini hissettir, göster.

Allah yardimcin olsun canim ve acil sifalar versin.

canım lınk acılmadı ama yınede okudugum kadarıyla yazıyım...
canım eger gercekten hastaysa...allah sıfasını versın....
ama ne olursa olsun yuzyuze konusmanız gerekır...eger kacıyorsa...kı neden kaçıyor...
sormak lazım...
belkı gercekten uzulmenı ıstemıyor...
goruşursenız ıyıce baglanmaktan korkuyor olabılır....
belkı hayatından cıkmak ıstıyor...ama cıkıp cıkmama arası gıdıp gelıyor...
belkı dedıgın gıbı sevmıyor...
sevmıyorsa bıle sana bu ezıyetı yapmamalı...
eger oyleysede sacma senı boyle uzuyor...
bunu gıbı pek cok sey soylenır en ıyısı onun uzulecegını fılan sakın dusunme..
acık acık konuş ne yapmaya calıştıgıyla ılgılı...
hasta psıkolojısı olabılır ama sende uzulupte hastalanma...
konusup bır cözüm bulun vakıt kaybetmeden bence...

Geçmiş olsun,sevgiline bir arkadaşın olarak senin böyle bir zamnında yanında olmak istiyorum diyebilirsin ve yanında olmaya çalışabilirsin.

Böylece onun neden bu şekilde davrandığını gözlemlersin.

Bencede onu ikna etmelisin ailesiyle konuşması için.

Yakasına yapışan bir sevgili gibi değil de onun her zaman yanında olan bir arkadaşı gibi davran bence.

ya ben başka bir konuya takıldım;
sevgilin hangi şehirde oturuyor bilmiyorum ama hastalığı açısından seyahat etmesi sakıncalı değil mi?

Daha önce actiginiz konudan devam etmeniz gerekmektedir, mesajlarinizi diger konuya acin, sürekli ayni icerikte birbirinin tekrari konular acilmasin sebebi ile konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.
Yeni link : http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=215534

X