Kanser ve Crp yüksekliği

biradamavisi

Duygusallanıyorum, ne hoş.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
548
293
Merhaba annem meme ca. Her ay rutin kan tahlili istiyor doktoru. Geçen ay Crp si 35 idi. Ama ilaç değişikliği yapıldığı için ilacın yan etkisinden Crp yükselebilir diye antibiyotik başlamadı Dr.

Bu ay ise Crp 110 çıktı ve aynı gün ateşlendi annem 3 gün yatış yapıldı antibiyotik tedavisi aldı. 65 e düştü şimdi yine antibiyotik kullanıyor. Ama aşırı halsiz annem. Kullandığı ilaçlar mı halsizlik yapıyor Crp mi bilmiyorum. Onu böyle görmek beni çok üzüyor. Kanser hastası/yakını olup böyle durumla karşılaşan var mı? Mesela annemin öksürük gibi bir ek şikayeti yokken enfeksiyon yüksek. Kanserde Crp yükselebilir deniliyor ama daha yeni pet çekilmişti gerilemeler vardı. Dr tümörler yapıyor olabilir dedi bu da beni çok düşündürüyor. Ağız yaraları çok fazlaydı bir arkadaş ağız yaraları da enfeksiyona sebep olabilir dedi. Bunu hiç düşünmemiştim. Doktoru ağız yaraları için ekstra bir şey de vermiyor. Şimdilik akıllı ilacı kesti ağız yaraları geçsin diye. Zor durumdayım, uyuyamıyorum, çok üzülüyorum…

Annemin crpsi hiç düşmüyor maalesef. Ameliyat olacağı zaman bile ki normalde bilirsiniz enfeksiyonlu vücuda ameliyat yapılmaz, olabildiğince düşürüp yapıyorlar ama bu asla referans aralığına inmiyor. 300-400'lere çıktığı olmuştu ve tabii ki çok halsizlik yapıyor o süreçte. Önerim yok, sadece yalnız değilsiniz o yüzden yazmak istedim. Rabbim şifa versin

Annemin crpsi hiç düşmüyor maalesef. Ameliyat olacağı zaman bile ki normalde bilirsiniz enfeksiyonlu vücuda ameliyat yapılmaz, olabildiğince düşürüp yapıyorlar ama bu asla referans aralığına inmiyor. 300-400'lere çıktığı olmuştu ve tabii ki çok halsizlik yapıyor o süreçte. Önerim yok, sadece yalnız değilsiniz o yüzden yazmak istedim. Rabbim şifa versin
Anneniz de mi kanser hastası? Allahım şifa versin gerçekten çaresiz kalıyoruz ne yapsak ne etsek değişmeyen şeyleri gördükçe çok üzülüyorum. Amin teşekkür ederim yorumunuz için

Anneniz de mi kanser hastası? Allahım şifa versin gerçekten çaresiz kalıyoruz ne yapsak ne etsek değişmeyen şeyleri gördükçe çok üzülüyorum. Amin teşekkür ederim yorumunuz için
Evet annem de kanser hastası maalesef, pazartesi operasyon geçirecek mesela enfeksiyonu yine en iyi 60'a kadar düşürebildiler. İlaç yapabiliyor, ilacın yan etkilerinden olan o ağız yaraları bile yapabiliyor dediğiniz gibi maalesef. Rabbim şifa versin tüm hastalara, zor

Evet annem de kanser hastası maalesef, pazartesi operasyon geçirecek mesela enfeksiyonu yine en iyi 60'a kadar düşürebildiler. İlaç yapabiliyor, ilacın yan etkilerinden olan o ağız yaraları bile yapabiliyor dediğiniz gibi maalesef. Rabbim şifa versin tüm hastalara, zor
Allah şifa versin anneciğinize ameliyatı da çok güzel geçsin inşallah. Hastalara zor biz yakınlarına da çok zor.

Benim babam kanser babamın da ellerinde vücut bazı kesimlerinde yaralar çıkıyor akıllı ilaç yapıyor o yaraları yan etkileri dedi doktru..bizimde crp 200 300 oynuyor.. rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah çok zor 😞

Ek olarak kuru dut kaynatıp icince düşüyor crp biz doktra sorup kullandık sizde sorun izin verirse uygunsa kullanın düşürüyor

Ek olarak kuru dut kaynatıp icince düşüyor crp biz doktra sorup kullandık sizde sorun izin verirse uygunsa kullanın düşürüyor
Ya size de çok geçmiş olsun 😔 Tamam danışacağım doktora teşekkür ederim. Ölçüsü nedir peki ne şekilde hazırlıyorsunuz ?

X