Kanser hastası bir arkadaşımız için dua

Bu benim de en büyük dileğim.

Şimdi nasıl dua edeceğini şaşıran bir halde Allahın kimi şifa vesilesi kıldığını bilmeden dua eden her nefeste makbul olanını umutla arıyorsam Allah bu günlerin sonunda bu acı sabrı bal gibi bir şükre çevirsin, onun şaşırtıcı güzellikteki mutluluğunu yaşatsın inşallah.

Tüm dert sahiplerini şükür sevabıyla ödüllendireceği günleri nasip etsin.

Allah razı olsun, tekrar tekrar sağolun.

Aminnn binlerce kez aminn.

Hazreti Eyüp gibi şifa bulacak inşallah. İnanıyorum yürekten. Gün gün yemeside düzelir ki. Düzelecek de Allah büyük.

750 Ya Şafi 750 Ya Muhyi çektim Rabbim kabul eylesin

Hazreti Eyüp gibi şifa bulacak inşallah. İnanıyorum yürekten. Gün gün yemeside düzelir ki. Düzelecek de Allah büyük.

750 Ya Şafi 750 Ya Muhyi çektim Rabbim kabul eylesin

Allah razı olsun.

Bu inanç, bu dualar, hiçbir dünya malıyla ölçülemeyecek kadar kıymetli, ne büyük servet, çok şükür.

Sevgili COLIN bu konuyu daha önceden açmayı teklif ettiğinde Hakanın hastalığı konusunda kimseye bahsetmemem konusundaki uyarısı, bunun dert yanmak olacağını söylediği aklıma gelip reddetmiştim.

Ama görüyorum ki onun bu zor günleri Allahı daha çok anmak için bir vesile ve bu durum Hakanı şifaya kavuşturup ona da bizlere de büyük bir rahmet kapısı olacak hayırlısıyla...

Doktorların en olumsuz konuştuğu gün bu konuyu açmasını rica ettim COLIN den, ve bu gün, bu gece benim en umutlu anlarıma dönüştü dua ve desteklerinizle, hepinizin yazdıkları Allahın her şeyin düzeleceğini ifade etme şekli sanki, çok şükür.

Tekrar tekrar teşekkür ederim, Allah buraya çok güzel gelişmeler yazmayı nasip etsin inşallah.

Dualarımızın karşılığını görüyoruz çok şükür...

Bir kase çorba içmiş ve biraz peynir ekmek yemiş, bunlar harika haberler, inşallah iştahı daha da artar ki direnci de yükselir.

Abisinden alınan iliğin vücuduna uyum sağlaması için yüksek dirence ihtiyacımız var.

Direnç yükselirse ilaç verilecek ve vücudu temizlenecek inşallah.

Dualarınızın devamını rica ediyorum, Allah razı olsun...

Bu cok guzel bir haber. Cok mutlu oldum inanki. Dualara devam tabiki. Kanser icin tavsiye edilen bi kac sey var. Bu konuda kendi doktorunun da fikrini bi sorsaniz. Onaylarsa kullanmayi tercih edersiniz belki. Duymussunuzdur, anne sütü ve bugday çimi. Kanser tedavisinde bircok doktorun artik onayladigi mucizevi icerikler gercekten. Doktoruyla bi gorusun bu konuyu.

Aslında çok ağır ilaçlar kullanılıyor, doktorları çok katı, söylediğiniz şeyler çok mantıklı ama benzer tavsiyelerimize pek olumlu yaklaşmadılar.

Şu an başka bir profesörden daha rehberlik alıyoruz ki o da tablo çok ciddi olmasına rağmen otuz yedi yaşında olmasına da istinaden iştahının iyi olması durumunda ek bir takviye olmadan da tedavinin başarılı olacağını söylüyor.

Yemeyi reddetmediği müddetçe şans veriyorlar çok şükür, dualarımız da var, tavsiyeleriniz de...

Başaracağız inşallah, tekrar teşekkür ederim.

Rabbim şifa versin inşallah , yarım saate kadar okur bildirim yaparım

500 + 500 hemen okuyorum Rabbim acilll şifalar versin

Colinim 150-150 okudum fırsat bulunca gene okumaya çalışırım canm.Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşiallah arkadaşım..

600 TANE OKUDUM İKİSİNDEN DE CANIM BENİM RABBİM ŞİFA VERSİN BABAMI DA BU İLET HASTALIKTAN KAYBETTİM RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN

1000-1000 adet okudum Rabbim sifasini nasip eder inşallah

Tewekkurler ikisindende yuz yuz okurum canim Allah sendende razi olsun Allah acil wifa versin

aminn aminn bnde kurtlsaydım su belrszlıkten bı

250 tane Ya Muhyi 300 tane Ya Safi cektim Rabbim sifa versin tez vakitte dua ettim cok

bende 1000 okuyacam

100 Yâ safi - 100 Yâ Muhyi okudum Allah acil şifalar versin canım COLIN

rica ederim Allah acil şifalar versin inşallah

Cümlemizden inşallah canım..

Rabbim size bağışlasin inşaAllah.

COLIN

@Bilgece

Hepinize seslendim çünkü hiç fikrim olmayan bir konuda bilgisi ya da tavsiyesi olanlara çok ihtiyacımız var.

Az önce COLIN çok güzel bir öneride bulundu, anne sütü.

Evet anne sütü kendi başına tedavi etmiyor ama kan değerlerine tavan yaptırıyor, bizim de tedavinin devamı için buna ihtiyacımız var, vücut direnci artmalı.

Benim sizden yardım istediğim konu şu...

Doktorlarımız alternatif tıbba ve bu yönde tavsiyelere hiç sıcak bakmıyorlar, tıbbi tedaviyi yeterli görüyorlar.

Biz anne sütünü tamamen organik beslenen, stresten uzak duran bir anneden temin etsek ve hastamıza yedirsek yanlış bir şey yapmış olur muyuz?

Eğer bu iyi bir fikirse kaç kere ve ne aralıklarla vermeliyiz?

Beyincik ve mide kanserini anne sütü takviyesiyle yenen örnekler de var nette...

Anne sütünün gerekli mineral ve vitaminleri ihtiva ettiğini de biliyoruz.

Çok ümitlendik, hatta ablası hemen süt bulma telaşına düştü, siz ne diyorsunuz?

Canm benim tabiki anne sütü bir mucize gibi..Hatta onun içindeki vitamin ve minarelleri hala tespit dahi edememiş uzmanlar..
Birincisi böyle bir anne bulabilmeniz mümkün mü..İkincisi canm bu konu hakkında keşke bilgi sahibi olsaydım da yardım etseydim.Biraz da ben araştırırım ama..Şuanda bişi söylemem çok yanlış olur..
Arkadaşım allahım tez zamnda acil şifalar versin inşiallah.

Ablası tam da tarif ettiğim gibi bir annenin bebeğine bakıyor.

Hatta o aile de tedavide dualarıyla en büyük destekçimiz.

Böyle bir şeyi seve seve kabul ederler yani bu ailenin bizzat içinde olmak bile bir işaret, tevafuk gibi, Allah şifa vesilesini hemen yanımızda bulunduruyor gibi.

Çok teşekkür ederim, bir fikriniz olursa ses vermenizi bekleyeceğim.

Bu konuda bir bilgim yok. Ancak bundan şifa bulabilir hiç bilemeyiz.

Ölümden başka her derde deva olan çörek otu da olabilir.

Bazı ayetler var. Şifa için niyet edip düzenli okunabilir.

Aklıma gelenler bunlar.

Rabbim safi ismiyle şifa nasip etsin başta size ve şifa dileyen acı çeken hastalarımıza. Amin.

Amin inşallah.

Allah razı olsun.

İsveç'teki Lund Üniversitesi tarafından başlatılan çalışmaya California Üniversitesi, Oxford Üniversitesi ve Georgetown Üniversitesi de destek verdi. Çalışma sonuçları İsveç’teki bir tıp dergisinde yayınlandı.

Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erkan Topuz, araştırma ışığında kanser tümörü enjekte edilen farelere anne sütü verildiğini ve farelerdeki bağırsak kanseri tümörlerinin kısa bir sürede yok olduğunu söyledi.

Araştırmaya göre, kan kanseri, beyin tümörleri ve mide bağırsak kanseri olanlar günde 2-3 bardak taze anne sütü tüketmeli.

Zira, anne sütü kanserli hücrelerin yok edilmesi ve yaşam sürelerinin uzatılmasını sağlıyor.

Topuz, anne sütünün kanserli hücreleri parçalayarak beyin tümörü, prostat, mesane ve bağırsaktaki kötü huylu tümörleri küçülterek erittiğine vurgu yaptı.

Anne sütünün kanser türleri üzerinde faydalı olduğunun ortaya çıkması üzerine Avrupa'da anne sütü bankaları kurulmaya başlandı.

Ne diyorsunuz?

Bir de günde 2-3 bardak taze anne sütü diyor.

O kadar taze anne sütünü nereden buluruz.

Ne yapacağımızı şaşırdık, Allahım bi yol göster.

Anne sütünü ben de duymuştum ama kullanıp da şifa bulan var mıdır bilmiyorum ama Allahın hikmetinden sual olunmaz. Belki de şifayı bununla gönderecek. Bilemeyiz ve denemekten bir zarar çıkmaz diye düşünüyorum..

Ya burda da anne sütünü veren vardı. Aslında doğum yapmış kadınlardan bulabilirsiniz. 2 3 bardak bir şey değil. Siz yeni doğum yapmış birini bulun ve ondan rica edin. İnşallah bulursunuz..

Ya burda da anne sütünü veren vardı. Aslında doğum yapmış kadınlardan bulabilirsiniz. 2 3 bardak bir şey değil. Siz yeni doğum yapmış birini bulun ve ondan rica edin. İnşallah bulursunuz..

Lösev başkanıyla iletişim halindeyiz, o anne sütü kullanımı hakkında bilgisi olmadığını söyleyip mesafeli yaklaşınca konuya korktum da biraz ama bi yandan da çok mantıklı geliyor.

Yeni doğum yapmış bir tanıdığımız yok, Hakanın ablasının baktığı bebek sütten kesilmek üzere yani 2-3 bardak mümkün değil.

Yeni doğum yapmış biri, günde 2-3 bardak taze süt, inşallah bulabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…