kanser hastası bir "ANNE" için ya şafi okuyoruz

Şimdi gördüm fallenım .

Arkadaşın annesi için daha öncede okumuştuk . Rabbim acılarını , ağrılarını dindirsin . Şifalar versin .

5000 okuyorum kuzum Selvi anne için ..

Bitirince yine bildiririm kuzum .

Allahım kabul etsin .

rabbim önüne getirsin ausum cansın Allah razı olsun

Arkadaslar sadece "ya safi" diye mi tesbih cekiliyor ya da "ya safi celle celaluhu" diye mi?
Internette baktim "bismillahi safi" diye de okunabiliyormus?
Siz nasil okuyorsunuz? Ben de okumak isterim.
ya şafi okumanda yeter kuzum önemli olan niyet zaten
kaç okursun bildir buraya birtanem

Annem in durumu hAlen hasranedeyiz ince bağırsak tıkandı tedavi devam ediyor

Annem in durumu hAlen hasranedeyiz ince bağırsak tıkandı tedavi devam ediyor
canım annenin üzerine 121 tane Ya Selam okuyup üfle. Biiznillah çok rahatlatır. Bir de ağrıyan yerine elini koy üç defa Bismillah çektikten sonra 7 defa şu duayı oku: "Euzü bi izzetillahi ve kudretihi minşerri ma ecidu ve uhaziru"..ağrılarını hafifletir.

Ya selam ve diğer dua regl iken okunabilir mi
Evet okunabilir canım, çünkü ayet değil yazdıklarım. Ayrıca adet isen sana önerebileceğim çok güzel bir dua var. Bunu da rahatlıkla okuyabilirsin. Salavatı Tıbbil Kulubi: "Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin tıbbil'kulubi ve devaiha ve afiyetil, abdani ve şifaiha ve nuril'ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellim." İstediğin kadar oku. Biraz zemzem suyu bulunup içine 100 defa okunup hastaya içirilirse çok iyi oluyor. Ama zemzem bulamazsan normal suya da okuyabilirsin canım.

arkadaslar benım etıket gelnıyor sımdı tesaduf grdum ya bızım topkte paylassaydınız ya keske adetlıyken okunyrsa bende okurum FallenAngel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…