Kanser hastalarına şifalı dualar

yalutserkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2015
802
1.201
36
Eki Görüntüle 2666045
Arkadaşlar babam kanser hastası şuan tedavi görüyor allah rızası için şifa niyetine Leyse leha mindünillahi kaşifeh okuyoruz 70 bin adet yardımcı olmak ister misiniz siz de kaç adet alabilirseniz allah kimseyi sağlığıyla sevdikleriyle sınamasn sağlıkla kalın.

Çok geçmiş olsun. Babanız inşallah bir an önce kavuşur sağlığına.
Forumda dua bölümü var. Yöneticilerden konuyu taşımalarını ve başlığınızı duyurmalarını isteyebilirsiniz. Böylece daha çok kişi görür konuyu.

Allah tez acil şifa versin..

Ama bunun yeri burası değil. Tahminen biliyorsunuz.
Her alakasız yere konu açan gibi ceza alacaksınız.

Mune

Allah şifa versin. Amin.

Konunuzu dualar bölümüne tasirsaniz daha çok destek görürsünüz.

Kaç adet okundu, kaç kaldı buraya toplamını yazın, toplayarak ilerleyelim inşallah.

Ben bilemiyorum o şekilde yardımcı olursan sevinirim cnm çok tşk ederim amin

Allah tez acil şifa versin..

Ama bunun yeri burası değil. Tahminen biliyorsunuz.
Her alakasız yere konu açan gibi ceza alacaksınız.

Mune
Anlayamadım yeri neresiymiş arkadaşlarımdan yardım istemek ne zaman ceza olmuş allah rızası için yardımcı olmak isteyen sayı alacak okuyacak bugün bana yarın sana bizde öyle yapıyoruz

Allah şifa versin. Amin.

Konunuzu dualar bölümüne tasirsaniz daha çok destek görürsünüz.

Kaç adet okundu, kaç kaldı buraya toplamını yazın, toplayarak ilerleyelim inşallah.
Cnm çok tşk ederim taşımayı bilmiyorum nasıl olıyorsa sayı toplam 70bin dağıttım baya geri dönüş bekliyorum kalan net değil daha kim ne kadar okuyabilirse yazarsa kalanı tamamlarım ben yine

Anlayamadım yeri neresiymiş arkadaşlarımdan yardım istemek ne zaman ceza olmuş allah rızası için yardımcı olmak isteyen sayı alacak okuyacak bugün bana yarın sana bizde öyle yapıyoruz
Ben üye olarak bilgi verdim sadece.
Burası topigi değil. Yardım istemenize laf edilmedi.
Alakasız yere açılan konular için bir yaptırım olur.
Mune görecektir. Taşır zaten.

Acil şifalar..

Ben üye olarak bilgi verdim sadece.
Burası topigi değil. Yardım istemenize laf edilmedi.
Alakasız yere açılan konular için bir yaptırım olur.
Mune görecektir. Taşır zaten.

Acil şifalar..
Ben nerenin alakalı olduğunu bilmediğim için Buraya konu açtım bilen varsa yardımcı olsn dua yerine taşısın ozman K bakmayn

Reactions: 000
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…