Düğün Kanli carsaf!!!

şaka bi yana tatlım, çok romantik ve güzel bi gece diliyorum sana, bu korktuğun saçmalıkların hiçbirini yaşamadan çok mutlu olursunuz umarım

Hahahahah iyi fikir aslinda, onlar gitmesede utancindan nisanlim kovar galiba

Sanırım sen kendine fazla güvenmiyorsunki bu kadar dert ettin. İstiyolarsa göster mutlu olsunlar bırak...
nasıl bir yorum bu Allah aşkına, iyi o zaman kendimize güveniyoruz diye balkona çıkıp ipe asalım çarşafı cümle aleme kanıtlayalım.
Hayir guvenmemek degil, o konuda kimsenin suphesi olmasin. Istersem kanitlarim ama kapida birinin beklemesi cok sacma bisey. Herkes sevdiginden birlikte olurken, ben kendimi kanitlamak icin birlikte olacam.. Farki anliyabiliyormusun?
Aklı başında olan bir çok kişi seni,n ne demek istediğini anlıyor canım kendini yıpratma. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin bu konunun ilgilisi sen ve nişanlın başkalarına halt etmek düşer.

Yahu bakire değil diyip beni mal gibi atan insanı ben napıyım zaten.
Mal mı kadınlar eşya mı yan çizerse de kurtulduğuma sevinirim şahsen onun gibi geri kafalı çağ dışı bi insandan.

ya daha neler ya kapı da mı beklicekler ben olsam yırtar atarım madem güvenmiolar niye alıyolar seni gelin diye

allah yardım etsin canım
inanki zor
ben bile şimdiden düşünüyorum
ya kanamassa
umarım sende sorun olmaz

O çarşafı rengaren boya ,at önlerine...

bu süpermişş

aynen öyle.
kayınvalidem istemişti benden, eşimin tarafı kürt, bizde olur böyle şeyler demişti.
elime bir çarşaf tutuşturmuştu.
bende eşime söyledim. güldü çarşafı koydu kenara.
kullanmadık gerekte kalmadı zaten bende kan gelmedi hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…