Kanlı akıntı

esrabala1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
21
5
29
Hanımlar merhaba,
Yaşım 26. Hamile değilim ama yaklaşık 25 gün kadar adetim gecikti, tarlusal kullandım bırakalı 10 gün oldu, dünden beri kanlı akıntım var ama sümük gibi uzayan şekilde geliyor. Hala kanamaya dönmedi. Başına daha önce böyle bir şey gelen oldu mu? Doktordan randevu aldım ama çok var daha muayene tarihime. Hastalıktan çok korkuyorum desteklerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var

Merhaba canım benimde regl olmam gerek fakat bu bir haftadır uzayan seffaf kremsi akıntı oldu ve dün pembe kanlı sümüksü akıntı geldi bugünde iki defa kopkoyu kahve leke geldi

Merhaba canım benimde regl olmam gerek fakat bu bir haftadır uzayan seffaf kremsi akıntı oldu ve dün pembe kanlı sümüksü akıntı geldi bugünde iki defa kopkoyu kahve leke geldi ins
Ama korunuyormusun neden tarlusal versi

Canım hem kanda hem hamilelikte gebelik testi yaptırdım negatiftim, bu ay bir türlü sökülemedim. eczacımla konuştuğumda bana tarlusal önermişti kullandım ben de çok ödemlendiğim için. Ancak hapa mı bağlı yoksa polip myom mu açıkçası korktum. Doktora gideceğim de burda bu tarz bir yorum okudum bir arkadaşımızın başına böyle bişey gelmiş ve polip çıkmış korktum açıkçası umarım sökülüyorumdur

Rabbim şifa versin canım arada düzensizlikler oluyor kafaya bazen olur olmaz şeyleri takıyoruz hormonal bozukluklar oluşuyor etkileniyoruz ister istemez hep ineternete bakarsak insanlari dinlersen inan kanser çıkarız sen hiç moralini bozma Allah büyüktür canim

Ben 2 ay önce 17 gün geç adet gördüm, sonraki ay 2 gün erken oldu. Nedenini bilmiyordum doktor da bir şey söylemedi ama bu ay ilişki sırasında pembe su gibi kanamalar oldu. Sarı akıntı oluyordu sürekli yoğun şekilde. Doktora gittim smear testi aldılar, yoğun enfeksiyon varmış rahim ağzında dokununca kanayan yara varmış tedavi başladık. Tedavi sürecinde ilişki olmasa iyi olur dedi ve enfeksiyon sökülmezse 6 aya kadar devam edecekmiş tedavi.

İnsallah canım rabbim beterinden korusun hepimizi sagligimizdan eksik etmesin

Merhaba çok geçmiş olsun canım,
Neden oluyormuş bu acaba? İlişki sırasında acın oluyor muydu yarayı nasıl anlayabiliriz acaba kendimiz açıkçası hiç belirti vermeden böyle şeyler yaşamamız çok korkutuyor beni

İlişki sırasında acı oluyordu, otururken de canım acımaya başlamıştı artık. Pembe pembe kanama da oluyordu. Günlük ped ve tampon kesinlikle kullanma dedi doktor. Günlük çamaşır değiştir dedi ben bunu zaten yapıyordum ama. Neden oldu hiç anlamadım, sık rastlanan bir durum dedi ama

Doktorum bana gebeysen tarlusal bebeğin tutunmasına yardımcı olur adet yapmaz gebe değilsen adet kesin olursun demişti

Çok geçmiş olsun canım allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…