Kandiriyor mu beni sizce?

Tayinnnnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
715
644
42
Günaydın hanımlar biriyle iki aydır görüşüyorum.aklima takılan mesele var.adam normalde profil resmi koymuyor.
Ama ara ara bakıyorum watsup profiline sadece yüzünün göründüğü çok yakışıklı çıktığı fotoğrafını koyuyor.mesala iki gün kaldı geçenlerde sonra baktım kaldırmış.sonra dün baktım aynı fotoğraf bı daha koymuş
Ara ara koyup koyup mesala kaldırıyor.ve hep yüz resmi.bide normal biri ama çok yakışıklı olduğu resmini koyuyor.
Ben de düşündüm ara ara kız ile telefon alış verişi oluyor da kız onu profilden resmine baksın diye mi yapıyor yani kandiriyor mu beni
Aranıyor mu
Beni cepte mi tutuyor ?
Yorumlara ihtiyacım var

Hayır iyi niyetliyimdir ama hissediyorum sanki bilmiyorum ya.neden bunu yapar insan mesala ben koyup akşamına kaldirmam

Eğer davranışlarında bir gariplik yoksa, aldatıldığınızı vs. Hissetmiyorsan, şaibeli durumlar yoksa, bu kadar paranoya yapmayın derim. Hem kendinizi, hem karşıyı boğarsınız. Herkes profiline iyi çıktığı fotoğrafı koyar bu çok normal.

Ama çelişkiler var ise, bir arkadaşın dediği gibi sizi ekleyip siliyor olabilir. Veya hissettiğiniz gibi olabilir, her şey olabilir.

2 aydır konuştugunuz adamla neden hala yüzünü görmediniz? Kamera diye bir şey var onu açıp birbirinizi görebilirdiniz.

Şüphe insanı yer bitirir konu ne olursa olsun nereye kadar böyle devam edecek bence hiç kendini strese sokma devam etme belli ki bişeyler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…