Kandiriyor mu beni sizce?

Günaydın hanımlar biriyle iki aydır görüşüyorum.aklima takılan mesele var.adam normalde profil resmi koymuyor.
Ama ara ara bakıyorum watsup profiline sadece yüzünün göründüğü çok yakışıklı çıktığı fotoğrafını koyuyor.mesala iki gün kaldı geçenlerde sonra baktım kaldırmış.sonra dün baktım aynı fotoğraf bı daha koymuş
Ara ara koyup koyup mesala kaldırıyor.ve hep yüz resmi.bide normal biri ama çok yakışıklı olduğu resmini koyuyor.
Ben de düşündüm ara ara kız ile telefon alış verişi oluyor da kız onu profilden resmine baksın diye mi yapıyor yani kandiriyor mu beni
Aranıyor mu
Beni cepte mi tutuyor ?
Yorumlara ihtiyacım var😔
ay bunu gecmıste bende suphelenmıstım, acıkca sordum yanımdayken telefonunu actı gosterdı PP sadece arkadaslara açıktı.
Demekki profil resmını gercekten de kaldırıp koyuyormuş. Ha bu bence hiç normal bi davranıs sayılmaz orası ayrı.

Bide diğer ihtimal pp kaldırdıgı zamanlarda baska birisyle resmını koyuyor ve sizi kısıtlıyor olabilir. wp da böyle bir ayar var.

Sonuc hangısı olursa olsun böyle seylerle ugrasmaya gerek yok, böyle bir şüphenız, ilişkinizde güven sorunları varsa açıkça YÜZYÜZE konuşulması taraftarıyım. Diğer türlü acabalarla ilişki yürütmek aşırı yıpratıcı

X