Kandiriyor mu beni sizce?

Whatsap a resim.yukleyip kaldırdığı için neden başka kızlarla konuştuğunu düşünüyorsunuz çapkın biri olsa o resmi ordan hiç kaldırmaz . Bence resmi koyup sonra kaldırması tamamen kendi iç sesiyle alakalı belki kendinde beğenmediği yerleri var ama.ben aldattığını düşünmüyorum

bu sabah sordum görüldü yapti dedigi saat 7.49 :))
daha 8 bile degil. sabah uyanma asamasinda, ise yetişme telasinda, calisirken bence görüldü yapilabilir ya. o kadar da degil😅
Ama adamın tavrı her türlü tuhaf.
Yani neden foto gidip geliyor?
Bir şeyler karıştırıyor imajı oldu bu görüldü de üstüne tüy dikti bende

Ama adamın tavrı her türlü tuhaf.
Yani neden foto gidip geliyor?
Bir şeyler karıştırıyor imajı oldu bu görüldü de üstüne tüy dikti bende
adam boyle seylerle ugrasan bos beles biri heralde. kadin da paranoyak. hemen yazmis senaryoyu.
olacak bir hikayeleri yok bence.
ama yine de sabah daha 8 olmadan "bugun mesaj yazdim goruldu atti" demesi de ayri olay yani. el insaf

Whatsap a resim.yukleyip kaldırdığı için neden başka kızlarla konuştuğunu düşünüyorsunuz çapkın biri olsa o resmi ordan hiç kaldırmaz . Bence resmi koyup sonra kaldırması tamamen kendi iç sesiyle alakalı belki kendinde beğenmediği yerleri var ama.ben aldattığını düşünmüyorum
Ama adam kendini çok beğeniyor fiziksel olarak

adam boyle seylerle ugrasan bos beles biri heralde. kadin da paranoyak. hemen yazmis senaryoyu.
olacak bir hikayeleri yok bence.
ama yine de sabah daha 8 olmadan "bugun mesaj yazdim goruldu atti" demesi de ayri olay yani. el insaf
Paranoyak değilim sadece oyuna gelmek istemiyorum ve burdaki akıllı kişilerden akıl almak istiyorum çünkü daha önce de başıma geldi

Herkese merhabalar.biriyle konuşuyordum.adamin watsup profil resmi bakıyorum bir gün duruyor diğer gün yok.bi iki gün geçiyor bakıyorum yine koymuş sonraki gün gene yok.bu ne anlama geliyor acaca bide yüzünün resmi yani.resim hep aynı yani.

Bakın, Ocak sonunda da sormuşsunuz çok benzer bir soruyu, "Profil resmi bı açık bı kapalı bu nedemek acaba?" diye başlık atıp yukardaki konuyu açmışsınız. İnsanlar akıl vermişler, git sor diyen de olmuş, 'ya bir şeyler çeviriyorsa, yalan söylerse...' minvalinde cevap vermişsiniz.

Eylül'e geldik, bu defa da ' iki aydır biriyle görüşüyorum' diye yeniden çok benzer şeyler soruyorsunuz.

İnsanların sizi bu derece huzursuz hissettirmesine müsaade etmeyin yahu...
Kendi adıma konuşayım, kendi kendime kaldığımda bana şöyle sorular sorduran insanla sürdürmem hiç bir şeyi.

Son düzenleme:
Günaydın hanımlar biriyle iki aydır görüşüyorum.aklima takılan mesele var.adam normalde profil resmi koymuyor.
Ama ara ara bakıyorum watsup profiline sadece yüzünün göründüğü çok yakışıklı çıktığı fotoğrafını koyuyor.mesala iki gün kaldı geçenlerde sonra baktım kaldırmış.sonra dün baktım aynı fotoğraf bı daha koymuş
Ara ara koyup koyup mesala kaldırıyor.ve hep yüz resmi.bide normal biri ama çok yakışıklı olduğu resmini koyuyor.
Ben de düşündüm ara ara kız ile telefon alış verişi oluyor da kız onu profilden resmine baksın diye mi yapıyor yani kandiriyor mu beni
Aranıyor mu
Beni cepte mi tutuyor ?
Yorumlara ihtiyacım var😔
Belki de ara ara eşinin yanına giderken sizin numarayı siliyor

canım sen kafayı mı yedin ne profil resmini kaldırıp geri ekliyorsun diye direk yüzüne sorarım ben, anormal çünkü neresinden tutarsan tut elinde kalıyor😁😁

birine karşı güvensizlik başladı mı sonu gelmiyor, hislerine inan. profili sürekli koyup kaldırmak nedir depresyonda mı bu herif ya da biriyle buluşcakken seni silip engelliyor mu çok saçma geldi bana

Grupta olduğuna göre diğer kişiler de rehberinde ekli değilse de profilini görüntüleyebilir. Sizde göründüğünde ve görünmediğinde diğer kişilerden de teyit edin. Bir de garantiye almak için farklı birinin rehberine ekleyip kontrol ederdim.

İhtimaller;
1. Ayarlardan herkese açıp kapatıyordur ve rehberinde kayıtlı değilsinizdir.
2. Sadece rehberinde kayıtlılara açıyordur ama telefonunda sıkıntı varsa rehberini tanımıyordur.
3. Numaranız kayıtlıdır ama kişi seçip de yayınlıyordur (düşük olasılık).
4. Rehberine yeni ekledikleri görsün diye arada fotoğrafının gizlilik ayarını daha genele açıyordur.

Böyle birinin peşinden bile yürümem. Kendine beğenen insanlar bana itici gelmiştir.

Bakın, Ocak sonunda da sormuşsunuz çok benzer bir soruyu, "Profil resmi bı açık bı kapalı bu nedemek acaba?" diye başlık atıp yukardaki konuyu açmışsınız. İnsanlar akıl vermişler, git sor diyen de olmuş, 'ya bir şeyler çeviriyorsa, yalan söylerse...' minvalinde cevap vermişsiniz.

Eylül'e geldik, bu defa da ' iki aydır biriyle görüşüyorum' diye yeniden çok benzer şeyler soruyorsunuz.

İnsanların sizi bu derece huzursuz hissettirmesine müsaade etmeyin yahu...
Kendi adıma konuşayım, kendi kendime kaldığımda bana şöyle sorular sorduran insanla sürdürmem hiç bir şeyi.
Evet o sıra konuştuk sonra ayrıldık uzun süre görüşmedik iki ay önce ısrar etti ciddiyim diye bende şans verdim tekrar

Grupta olduğuna göre diğer kişiler de rehberinde ekli değilse de profilini görüntüleyebilir. Sizde göründüğünde ve görünmediğinde diğer kişilerden de teyit edin. Bir de garantiye almak için farklı birinin rehberine ekleyip kontrol ederdim.

İhtimaller;
1. Ayarlardan herkese açıp kapatıyordur ve rehberinde kayıtlı değilsinizdir.
2. Sadece rehberinde kayıtlılara açıyordur ama telefonunda sıkıntı varsa rehberini tanımıyordur.
3. Numaranız kayıtlıdır ama kişi seçip de yayınlıyordur (düşük olasılık).
4. Rehberine yeni ekledikleri görsün diye arada fotoğrafının gizlilik ayarını daha genele açıyordur.

Böyle birinin peşinden bile yürümem. Kendine beğenen insanlar bana itici gelmiştir.
Yabancı birinin rehberine mi ekleyeyim beni kaydetmemis sanki

Günaydın hanımlar biriyle iki aydır görüşüyorum.aklima takılan mesele var.adam normalde profil resmi koymuyor.
Ama ara ara bakıyorum watsup profiline sadece yüzünün göründüğü çok yakışıklı çıktığı fotoğrafını koyuyor.mesala iki gün kaldı geçenlerde sonra baktım kaldırmış.sonra dün baktım aynı fotoğraf bı daha koymuş
Ara ara koyup koyup mesala kaldırıyor.ve hep yüz resmi.bide normal biri ama çok yakışıklı olduğu resmini koyuyor.
Ben de düşündüm ara ara kız ile telefon alış verişi oluyor da kız onu profilden resmine baksın diye mi yapıyor yani kandiriyor mu beni
Aranıyor mu
Beni cepte mi tutuyor ?
Yorumlara ihtiyacım var😔
Yüz yüze görüşme ya da görüntülü konuşma oldu mu

Aranıyor mu
Beni cepte mi tutuyor ?
Yorumlara ihtiyacım var😔
😂😂😂Senin numaranı silip silip ekliyor😂

X