kandırılma

aman allah korusun çyle bişey olmadı hoş gördüğüm duydugum bişey yok ama bi yandanda erkek milleti diyorum ama benim eşim yok yok o yapmaz yaparmı yok yapmaz

siz hiç eşiniz tarafından aldatıldınız mı bu duyguyu yaşadınız mı

Çok şükür aldatılma hissini yaşamadım.
Ama bu yapmamıştır ya da yapmaz demek değildir.
Ne derler; insanoğlu çiğ süt emmiş,bu zamanda hiç kimseye güven olmuyor..
Maalesef..!:çok üzgünüm:

valla bende çok emin olmamakla beraber aldatılmadığımı kandırılmadığımı umuyorum.

Erkeğin doğasında var aldatmak..Kimi aleni yapıyor,kimi el altından,kimi de rüyasında..Bu döngü bir şekilde devam ediyor..
Ben aldatıldım mı?Flört zamanında,hatta birbirimizi çok kaale almadığımız ilk zamanlarda evet..Yani sanıyorum.Kadın anlar derler yaa..
Ama ilk yıl olan bir şeyi de uzatamazdım çünkü o dönemler bende sorumsuzdum ona karşı..
İlk yıldan sonraki tüm zamandan eminim,bundan sonrasından değilim.
Ama zannetmiyorum ben yaa:uhm:
:nazar::nazar:

Ben sözlüm tarafından tabi ki böyle bir saygısızlık görmedim ama daha önceki erkek arkadaşım tarafından bu saygısızlığa maruz kalmıştım ve tabi ki bir daha yüzüne bakmadım.Ama erkek arkadaşımken bile baya ağır gelmişti bana hala hatırladıkça sinirlerim oynar yerinden.......

Allahıma çok şükür şimdiye kadar hiç öyle bir hisse kapılmadım. Büyük konuşmayım ama yapsa anlardım, hissederdim. Sevgili gulsahs'ın da dediği gibi şimdiye kadar olan zamandan eminim ama bundan sonrası için büyük konuşmamak lazım. Umarım Allah kimseye ihanet duygusunu yaşatmaz.

X