kanda hormon testinde gebelik çıkar mı?

Diğeri de çok büyük ihtimalle negatif 3 4 gün regl bitiminden sonra tekrar birliktelik olmadıysa tabi
olmadı birliktelik ve ilişkiden sonra regl oldum ama pek yoğun vesaire de değildi elladan kaynaklı olabilirmiş bu ama ikinci reglim 10 gün gecikince ve aynı regl olacakmışım gibi kasıklarımda çok ağrı olunca stres oldum maalesef

olmadı birliktelik ve ilişkiden sonra regl oldum ama pek yoğun vesaire de değildi elladan kaynaklı olabilirmiş bu ama ikinci reglim 10 gün gecikince ve aynı regl olacakmışım gibi kasıklarımda çok ağrı olunca stres oldum maalesef
İkinci reglin gecikmesi de elladan. Hormonları alt üst ediyor.

Eklentiler

• IMG_4798.jpeg
    IMG_4798.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 55
ya kusura bakmayın sizlere de habire soru soruyorum ama ben bugün kasıklarımın agrısı cok oluyor regl de hala olamadım diye tekrardan gittim ultrasonda polikist dendi ve iltihap varmış doktor o şekilde söyledi ama burada daha öncelerinde bir yazı okumuştum birisinin doktoru polikist demis ama megersem hamileymiş görememiş öyle bir şey olma ihtimali yoktur değil mi sonuçta kanımda da çıkmadı üstüne 2 ay olacak az kaldı?? Ultrasonumu da atıyorum burda bile muhtemelen stresten ve okuduğum o yazıdan dolayıbir şey görüyormuş gibi hissediyorum aydınlatırsanız sevinirim

ya kusura bakmayın sizlere de habire soru soruyorum ama ben bugün kasıklarımın agrısı cok oluyor regl de hala olamadım diye tekrardan gittim ultrasonda polikist dendi ve iltihap varmış doktor o şekilde söyledi ama burada daha öncelerinde bir yazı okumuştum birisinin doktoru polikist demis ama megersem hamileymiş görememiş öyle bir şey olma ihtimali yoktur değil mi sonuçta kanımda da çıkmadı üstüne 2 ay olacak az kaldı?? Ultrasonumu da atıyorum burda bile muhtemelen stresten bir şey görüyormuş gibi hissediyorum aydınlatırsanız sevinirim
İlişkinin üstünden 2 ay geçmiştir son adet tarihinize göre gebelik hesaplanıyor yani o mantıkla 3 aylık hamile olmanız lazım. 3 aylık hamilelik büyük bi mürdüm eriği kadar, kolu bacağı belirgin bi canlı formunda. Var mı öyle bi şey şu attığınız ultrasonda?

İlişkinin üstünden 2 ay geçmiştir son adet tarihinize göre gebelik hesaplanıyor yani o mantıkla 3 aylık hamile olmanız lazım. 3 aylık hamilelik büyük bi mürdüm eriği kadar, kolu bacağı belirgin bi canlı formunda. Var mı öyle bi şey şu attığınız ultrasonda?
ya kusura bakmayın dediğim gibi şu sağ tarafta sanki öyle görür gibi hissettim atmak istedim

X