kanda hormon testinde gebelik çıkar mı?

meliscecen51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2024
60
7
22
merhabalar ben ella kullanmıştım ice bosalma olmadıgı halde. ilk ay regl oldum 5 gun surdu ikinci ay gelince de hiç olmadım 10 gundur gecikiyor doktora gittim ella kullandığımı vesaire söyleyemedim kan aldılar hormon testi icin. hormon testinde gebelik varsa çıkar mı?

Son düzenleme:
Eğer doktor beta hcg de isterse çıkar. Ben hormon tahlili diye gittiğimde bir seferde doktor beta hcg de bakmış diğer doktor ise bakmamıştı. Yani eğer baktırmak istiyorsanız talep ederseniz daha garanti olur. Onun dışında beta hcg bakılmama ihtimali de var.

merhabalar ben ella kullanmıştım ice bosalma olmadıgı halde. ilk ay regl oldum 3-4 gun surdu normalde daha fazla sürer neyse ikinci ay gelince de hiç olmadım 10 gundur gecikiyor doktora gittim fakat ailemle gittiğim icin ella kullandığımı vesaire söyleyemedim kan aldılar hormon testi icin. hormon testinde gebelik varsa çıkar mı?
Lh ve fsh değerine bakıp gebeliği anlayacağını söylemişti benim doktorum

beta hcgye bakarken hormon testi mi yapıyolar onun kendi testi oluyor mu
hcg hormon testlerinin içinde. zaten eğer regl gecikmesi vs varsa direkt diğer hormonlarla birlikte hcg de bakılır. ben bakire olduğum zamanlarda bile her kadın doğum kontrolümde hormon testlerinde hcg de bakılıyordu

Eğer doktor beta hcg de isterse çıkar. Ben hormon tahlili diye gittiğimde bir seferde doktor beta hcg de bakmış diğer doktor ise bakmamıştı. Yani eğer baktırmak istiyorsanız talep ederseniz daha garanti olur. Onun dışında beta hcg bakılmama ihtimali de var.
yani talep etme sansım olmadı maalesef ailemle gittiğim için umarım bakışmıştır içim rahat eder.

hcg hormon testlerinin içinde. zaten eğer regl gecikmesi vs varsa direkt diğer hormonlarla birlikte hcg de bakılır. ben bakire olduğum zamanlarda bile her kadın doğum kontrolümde hormon testlerinde hcg de bakılıyordu
söyledim evet reglim gecikti dedim en son ne zaman adet oldugumu sordu onu da söyledim kan testi verdirtti iki tane kan testine bakacaklardı tupte öyle yazıyodu birisinin ustunde tam okuyamadım ama bir sey hormon diğerinde de hemogram yazıyordu. Umarım hcg de bakılır içindedir. hcg bakılmak icin ayrı bir test yoktur teşekkür ederim size gerçekten

Enabızda sonuçlar çıkmasa da ziyaretlerim alanında doktorun istediği tahliller görünüyor, oraya baktınız mı HCG istemiş mi

Enabızda sonuçlar çıkmasa da ziyaretlerim alanında doktorun istediği tahliller görünüyor, oraya baktınız mı HCG istemiş mi
böyle görünebildigini bilmiyordumm baktım şimdi yazıyor ama doğru değil mi

Eklentiler

• IMG_4786.jpeg
    IMG_4786.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 70
X