Jinekoloji Kanamam Var

Burada herkes bir sorununu yazıyor kimi rahatsızlığını kimi sorunlarını kimi hastalığını zaten burada sohbet edip iyi kötü fikir alıyoruz neden başka yerlere çekiliyor anlamıyorum doktora tabiki gidicem doktordan önce merak gideriyorum sadece herkes prof kesilmiş ya yorum yapmayın o zaman

Bu ay ben de böyle erken oldum. 28 ekimde olmuştum 13 kasımda yeniden oldum bazen böyle oluyor maalesef. Her ay günü gününe olamayız. Mevsimsel veya hayatımızda stres vs olunca olabiliyor böyle.

Bazen buraya stres atmaya geliyorlar insanlara sağlı sollu girişiyorlar aldırma sen

Daha çok gençmişsiniz .Menepoz başlangıcı olabilir diyecektim.
Arada mevsim geçişlerinde de olabiliyor ama kanamanın çok olması ilginç.Doğum kontrol hapı kullanıyodu bir tanıdığım ona da arada böyle yoğun ara kanamaları oluyordu.
Doktoru hapı bıraktırmıştı.Hap her bünye ye iyi gelmeyebiliyormuş

Adet ortasında gelen yeni bir adet durumunu ben de iki üç kez yaşadım kist oluşuyormuş nadiren o kanama yaratıyormuş bir baktırın sizde

Kanamanizn normal oldugunu düşünmüyorum ilaçlarda yapmış olabilir ciddi bir sorunda olablir mutlaka ihmal etmeyin en kısa zamanda bir uzmana gozukun

Zaten profesör olmadıgım için sana doktora git dedim ya neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…