Jinekoloji Kanamam Var

asas22

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
164
54
28
Kızlar selam. Adet mi oluyorum kanamam mı var anlayamadım Normalde 2 Kasımda adet olmuştum zaten geçen gün yani 21 Kasımda yine adet oldum programa göre adetim hiç şaşmaz normade daha adetime 10 gün varken ben yine adet oldum ve normalde ağrıdan ölen duramazken bu adetimde hiç ağrım olmadı ve bitmek bilmiyor normalde adetim dolu dolu 2 gün gelir ve 3. gün bayağı azalır biter bugün 4. günüm ve hala çok geliyor. Eşim hastaneye gidelim diyor ama ben adet olduğumu düşünüp gitmiyorum bir yandan da ters giden bişeylerin olduğunu düşünüyorum sizce nedir?

Geçen ay aynı durumu yaşadım. Hayatımda ilk defa 10 gün önceden adet oldum. Çok şaşırdım. Sanırım hormonsal birşey. Çok kafaya takma. Ben takmıştım. Taktigimla kaldım

Geçen ay aynı durumu yaşadım. Hayatımda ilk defa 10 gün önceden adet oldum. Çok şaşırdım. Sanırım hormonsal birşey. Çok kafaya takma. Ben takmıştım. Taktigimla kaldım

Polip varsa ara kanama diyeceğim ama bu kadar uzun sürmez. Daha çok lekelenme şeklinde oluyordu. Doktora gitmenizde fayda var.

doktora gidin, sonuçta adet de olsanız anormal bir zamanda, normalin üstünde kanamayla oluyorsunuz.

Malsef annemin de başına gelmeye başladı simr testi falan oluyor . Kanamayı azaltan ilaç verdiler . 25 günde olurken artık 15 günde bir oluyo ve çok kanamalı şekilde

Peki başlığı kaynanam var diye okumam
Doktora gidin hanımefendi

Polip varsa ara kanama diyeceğim ama bu kadar uzun sürmez. Daha çok lekelenme şeklinde oluyordu. Doktora gitmenizde fayda var.
3 adet poliplerim var 2 ay önce öğrenmiştim ama bu kadar kanama yapacağımı bende sanmıyorum daha çok leke şeklinde olduğunu duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…