Kanamam var yardım

nehiriver

09 10 09 saat 9 05 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.978
76
kızlar ben 8HAFTA +2GÜNLÜK hamileyim bu gün sabah pembe kan geldi daha sonrasında az ama ara ara devam eden kahverengi akıntım sürüo yarın doktora gidicem dinleniyorum şimdilik ama yinde sizlerden bilgi almak istedim .. Dün gece çok şiddetli baş ağrısı çektim sonunda bi minoset aldım bunla ilişkili bi durum olabilirmi lütfen yardım

minosetle ilgisi olucağını sanmıyorum benimde ilk haftalarda çok kahve ve pembe akıntım oldu iç çamaşırımı değiştirecek derecede leke oluyodu doktorum bebek yerleştiği için olur dedi yat dinlen dedi ilaçta vermedi şuanda 30 haftalık oldum korkma bişey olmaz inş.

minoset bişey yapmaz canım mümkün olduğunca yat dinlen ama yerleşme kanamasıdır muhtemelen korkmana gerek yok.inşallah doktordanda iyi haberlerle dönersin

minoset bişey yapmaz canım mümkün olduğunca yat dinlen ama yerleşme kanamasıdır muhtemelen korkmana gerek yok.inşallah doktordanda iyi haberlerle dönersin

Minoset bişey yapmaz ama sen içmemeye çalış dayanamadığın zaman iç 3 ayı doldurmadan biliyorsun çünkü...... Büyük ihtimalle progestan verir bi müddet ilişkiden uzak durun der bide...

canım benim de ilk üç ay sürekli kanamam olmuştu....
mümkün olduğunca kalkmamaya çalış...dinlenmeye bak...bir de ilişkiye de girmeyin...

cnm o aylarda oluyo ilk zamanlar oldugundan ama bende myom var mesela o yapıyodu acaba o tarz bişey mi var sendede git mutlaka doktora ultrasonla detaylı baktır kıpkırmızı renk olmadıgı sürece korkma ama ihmal de etme

bugün gittim doktora bebek canlı dediğiniz gibi progestan verdi dinlenmemi söyledi ilişki yasak dedi umarım bi sorun çıkmaz hepinize cok teşekkürederim iyi dilekleriniz için dualarınızı bekliyorum

Doktorunu ara burdakı ıhtamallerle hareket etme canım.herkez bısey yazmıŞ..saglıkla kal.

canım geçmiş olsun ayaklarını hafif kendine çekip devamlı yat dr unu ihmal etme benim en baştan beri hala devam ediyor ben ilk başlarda bi iki gün dinlenip işe gidiyordum sonra devamlı rapor aldım yatıyorum en başlarda dikkat etmek lazım iş yapma sakın yemeğini bile yatağında ye ki vücut toparlasın yoksa bu benim gibi daha uzun süreli yatak istirahatine dönüşebilir

nehirivercim çalışmıyormuşsun bol bol yatabilirsin pek fazla ev işi yapma mümkünse yüksek yerlere uzanma ağır olan hiç birşeyi kaldırma dinlen hep Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah

yok canım çalışmıyorum hep yatıyorum arada bi buraya bakıyorum bana moral veriyorsunuz hepinize iyi dilekleriniz için çok teşşekkürederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…