kanamam oluyooo:(

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
kızlar tam yumurtlama dönemimde çok çok az kanamalarım oldu ara ara .doktora gittim stresten dedi.ama benim içim rahat değil
yaşayanınız var mı bu sorunu
bebeğim yok malesef
yardımlarınızı bekliyorum lütfeeenfisfisfis:uhm::çok üzgünüm:

acaba hamile falan olabilir miyim ki?
doktorum muane etmedi çünkü sadece konuştuk

kızlar tam yumurtlama dönemimde çok çok az kanamalarım oldu ara ara .doktora gittim stresten dedi.ama benim içim rahat değil
bebeğim yok malesef

kız sen nerelerdesın kaydirigubbakcemile5 senın yumurlaman daha bıtmedımı bende hasta oldum 7 gun dun aksam yıkandım bızde calsımalara devam.hayatım doktora gıdıp muayne olduysan dedgı gıbı bı problem yoktur strestendır su bebek olayını kafaya takmamaya calıs hersey olacagına varır allah buyuk elbelt bızde vercek merak etme ama zmanını beklıyo bızım nazlı bebısler bısı olmus olsaydı doktor soyler tedavıne balsardı oyuzden kafan rahat olsun öptüm canım :nazar:a.s.

bebeğim yok malesef

canım benimde adet gunelrımde kanamalarım oluyor lekelenme tarzında cok sukur dınlenmeyle gectı ve tabı progestanla...her ay adet görüyorum gibi sancılarım lekelenmem oluyor.doktorum bazı kadınlarda oalbılır dedı...onun ıcın stres yapmıyorum artık..ama senı cok ıyı anlıyorum ınsan endişelenıyor...bı ultrasonda bebgının durumuna baktır...hoscakal:emir_bebek:

sen hamıle degılmısın......:bbo:

bende hamıle odlugunu düşünerek yazmıstım pardon canım..gecmıs oslun..:)

canım siteye bakınca bebek aklıma geliyo ondan açmamıştım
ama dayanamadım
gene bilmiyorum canım benim ya benimde dün sondu yumurtlama günüm rüyalar falan gördüm tabirinde anne olacağım söleniyo
şaşırdım kaldım ama şükür geçenaylara göre daha az aklımda bebk olayı

senn nasılsın
bitanem

dogru dıyosun sıteye gırıpte bebek unutmak cok zor bende bıraz gırmedım ama dayanadım yıne gırdım bende nasıl olayım ıste devam calısmalra basladık yıne bakalım allahtan hayırlısı ınsallah hayırlısyla bızde anne oluruz tatlım doktora gıttım dedın ya hıc muayne etmedemı keske cocuk yapmayı planlıyoruz deseydın bakalım belkı bazı testler yapar muayne derdı en azından ıcın rahat ederdı bende artık korkya basladım bu ayda olmassa doktora gıdcem bakalım bı problemmı var .ne yapalım oyle boyle gecırcez gunlerı allahım yuce rabbım bu muabrek gunlerde duysun sesımızı ınsallah bzılerıde o yuce duguya erdırsın dualarımızı kabul etsın tatlım ınsallha guzle haber alırım senden bu ay ınan cok sevınırım rabbım gonlune gore versına.s.:1hug:

canım benim çok teşekkür ederim
doktora söledim hamile kalmak istiyorum diye ama bşey yapadı
önce de gitmiş tim
1 ay önce falan
o zaman ultrasonla baktı her şeyin gayet sağlıklı demişti şimdi bakma gereksinimi duymadı tahlil falan da yaptırmıştım canım onlara da baktı bi sorun yok dedi sadece süt hormonlarım fazlaymış
şimdi gittiğimde de gerek duymadı bakmaya
ama bilmiyorum bu seferde içimde şüphe uyandı kanamam hala devam ediyo bakalım artık ne olacak inş hayırlı haberler veririm sana
inan bende çok çok çokj sevinirim hayırlı haberini duyunca bitanem

X