Gebeliğe Hazırlık Kan Testimdede Silik Gebelik çikti Kizlar!!varmi Böyle Bişey

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla benimde içimden hamişsin diye geçiyor şimdiden tebrik ederek siftahı ben yapayım:))))kandaki silikte daha çok erken gebelğin olduğuna işaret olarak yorumluyorum inşallahta öyledir tatlım

aynı olay eşimin kız kardeşinde olmuştu
ama onda rahatsızlık oldugu için bebişini kaybetti.
Sen de iyice bebişin 3 aylık olana kadar dikkat et öptüm canım sevgiler....

sefam olsun......
bencede hamişsin tatlım...bugün sonucu alavaktın değilmi? bizimle paylaşmayı sakın unutma...
rabbim tamamına erdirsin canım.inşallah bir taşla iki kuş vurmuşsundur....:))ikiz olur inşallah canım...

merak etmeyin testi erken yaptığınız için gebelik ilerledikçe artacak olan gebelik hormonu testi erken yaptığınız için silik çıkıyor. bende aynı sabırsızlıkla regli olmam gereken gün idrar testi yaptım ve silik bir çizgi gördüm hiç endişelenmedim çünkü bu durumu incelemiştim. şimdi bir ay daha geçti yani 7 yada 8 haftalık hamileyim. içinizi ferah tutun. :nazar:

Evet canım bugün 3te alıcam..
Zaman geçmiyoo...
Biraz önce telefeonla aradım belki çıkmıştır diye...
Yok daha çıkmamış 3te dediler....
Allah'ım içim içime sığmıyo.
Hepiniz hemfikir hamişimdir dediniz işallah yaa
işallah

hanı test sonucunu almadın mı şutarafagitti
merak ettık yenı hamısımız sen mısın dıye şakkıdı

zaten bana kalırsa hamılesın :teytey:

huuuuuuu huuuuuuuu sefamolsun nerdesin kız? sevinçten düşüp bayıldınmı oralarda??

huuuuuuu huuuuuuuu sefamolsun nerdesin kız? sevinçten düşüp bayıldınmı oralarda??
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hamileyim :teytey:Hamileyim kıslar:teytey:
Sonuç 30.89 daha çok küçük galiba...:teytey:
Yarın doktora gitcem...
Allah isteyen herkese versin...:nazar:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hamileyim :teytey:Hamileyim kıslar:teytey:
Sonuç 30.89 daha çok küçük galiba...:teytey:
Yarın doktora gitcem...
Allah isteyen herkese versin...:nazar:

tebrikler canım ...sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallahhhhhh......daha miniminnacıkmış...adetinin kaçıncı günüde kan vermiştin canım??

ayrıca şu ruh halinide değiştir..artık kaygılı değilsin :nazar: yerimseniben

ben demiştim daha doğrusu yazını okuduğumda içimden kesin hamile diye geçmişti hadi ikinci kez tebrik edeyim zaten siftahı daha sonucu söylemeden yine ben yapmıştım Allah tamamına erdirsin tatlım

allahım sen ne kadar büyüksün ...sana binlerce şükürler olsun....bir arkadaşımız daha hamile...
sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim....:nazar: :nazar:

Gözünaydın canım tebriklerrrrr.Sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle:teytey::teytey:darısı başımızaaaaa:dance:

kıslar ikinci kan testimi yaptırdım bugün değerlerim 30.80 den 88.90 a yükselmilş yaa:teytey::nazar::teytey::nazar:

tebrikler canım.allah tamamına erdirsin inşallah.değerinin yükselmesi güzel bişi.2katından fazlaya ulaşmış...

X