Erken gebelik testi silik kaset test net

Ben kan verdim pozitif çıktı ama değerin düşük kimyasal gebelik olabilir dedi aile hekimi pazartesi tekrar kan vericem bugün evde testi tekrarladım sanki daha koyu çıktı değerim yükselmiş olabilirmi (alttaki yeni test ) iki gün gecikme ile hcg 64 çıktı pazartesi ne olacak merakla bekliyorum artık

Eklentiler

• 20230916_111300.jpg
    20230916_111300.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 377
Çok üzüldüm , ama dediğiniz gibi hayırlısı Allahtan. Bende bu hafta birşeyler hissediyordum 5 /6 gün önce testte silik çıktı ama sanırım adet olacağım. Hafif lekelenmem ve ağrım başladı. Bu ay tekrar denemeye devam. Ovülasyon kullanmayı düşünüyorum bu ay
Üzülmeyin ben üzülmedim vardır bir hayır Rabbime şükür sağlıklıyız elbet vardır bizim de nasibimiz ♥️ ovülasyon kullanmak beni strese sokuyor zorunda hissediyorum kendimi inşallah sizde işe yarar 😍 ama sütten ağzım çok yandı adetim min 4-5 gün gecikmeden bir daha asla test vs yapmak istemiyorum 🥹

Ben kan verdim pozitif çıktı ama değerin düşük kimyasal gebelik olabilir dedi aile hekimi pazartesi tekrar kan vericem bugün evde testi tekrarladım sanki daha koyu çıktı değerim yükselmiş olabilirmi (alttaki yeni test ) iki gün gecikme ile hcg 64 çıktı pazartesi ne olacak merakla bekliyorum artık
Evet daha koyu yükselmiş olabilir. İnşallah sağlıklı bir bebeğe hamilesinizdir.
Şubatta bende 33 ile öğrenmiştim sırasıyla 33-87-92 oldu ve kimyasal oldu düşük yaptım maalesef ama vardır bi hayır . Kimyasal da olsa demek ki rahim kendini hamileliğe hazırlıyor diye şükrettim. Düşünüp kendinizi yormayın zaman her şeyin ilacı.. inşallah sağlıklıca hayırlı evlatlara sahip oluruz 😍

Şubatta bende 33 ile öğrenmiştim sırasıyla 33-87-92 oldu ve kimyasal oldu düşük yaptım maalesef ama vardır bi hayır . Kimyasal da olsa demek ki rahim kendini hamileliğe hazırlıyor diye şükrettim. Düşünüp kendinizi yormayın zaman her şeyin ilacı.. inşallah sağlıklıca hayırlı evlatlara sahip oluruz 😍
Hepimize hayırlısını versin Rabbim sağ olun 🤗

Kızlar selam ilk hamileliğim kimyasalla sonuçlandı adetime 2 gün var kasette böyle bir silik çizgi çıktı sizce ne yapmalıyım ya var mı bir şey acil yardım edin korkuyorum umutlanıp üzülmek istemiyorum

Eklentiler

• IMG_1082.jpeg
    IMG_1082.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 391
  • IMG_1083.jpeg
    IMG_1083.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 345
Kızlar selam ilk hamileliğim kimyasalla sonuçlandı adetime 2 gün var kasette böyle bir silik çizgi çıktı sizce ne yapmalıyım ya var mı bir şey acil yardım edin korkuyorum umutlanıp üzülmek istemiyorum
Canım pozitif görünüyor yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap ve kan verebilirsen kan ver

Merhaba kimyasal nasıl oluyor rıca etsem yasıyan bırınden duymak ısterim

Merhaba kizlar reglime 10 gun kala test yaptim bir de kan testi verdim degerlerden anlayan var mi

Eklentiler

• IMG-20231003-WA0005.jpg
    IMG-20231003-WA0005.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 232
Merhaba hanımlar beklenen adete 3 4 gün kala kan verdim negatif çıktı şu an adetim 3 gün gecikti (hayatım boyunca hamilelik dışında 1 gün bile gecikmez hep erken erken olurum) dün erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi var bugün kaset test daha belirgin çıktı hemen gidip kan verdim sonucu yarın çıkacakmış sizce hamilemiyim adetim gecikmesine rağmen silik çıktı birde olsaydı önceki kan testinde çıkmazmıydı kafam çok karışık yorumlarınızı bekliyorum (üstteki kaset

Kan değerin kaç çıktı çok erken yapmışsın ama maşallah iki çizgi çıkmış
Kanda cikmiyo testte cikiyo zaten sorun orda bnde anlamadim

X