kan tahlili yaptırdım :((

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
123
1
kızlar daha adetime 5 gün var ama dayanamadım tahhlil yaptırdım ve değer 0,1 maalesef. belirtiler hissediyor gibiyim ama olmadı galiba göğüslerimde sızlama gerginlik alt karnımda ağrı sabahları yeni başlayan bulantı vardı hamileyim galiba dedim ama hayal kırıklığı

canım hayırlısı olsun hayal kırıklığına kapılma hem daha adetnde geçmemiş eğer gecikirsen tekrar yaptır tahlil ben burda kanda da geç sonuç alanları gördüm özellikle geç döllenme olduğu zaman kanda da geç çıkıyormuş...

inşallah canım kendimide şartlamıştım hamileyim diye moralim çok bozuk bakalım adetim olacakmı 5 günü iple çekiyorum, acaba hamile olsaydım 5 gün önce kanda çıkarmıydı?

inşallah canım kendimide şartlamıştım hamileyim diye moralim çok bozuk bakalım adetim olacakmı 5 günü iple çekiyorum, acaba hamile olsaydım 5 gün önce kanda çıkarmıydı?

değişiyor tatlım döllenmeye göre bazılarında çıkıyo bazılarında adet geçtikten bi iki hafta sonra bile çıkmış önce görünmemiş kesin sonuç için adetini bekle bakalım ne kadar zamandır bebek istiyosun Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşaallah

aslında bu ikinci çocuğum olacak canım ama birincisinde beklemeden araştırmadan öğrenmiştim hamile olduğumu şimdi araştırdıkça daha zorlaştı sanki herşey, bekliycez yapacaka bişey yok, bu ay olmazsa gelecek aya inşallah hayırlısıyla. Sen hamilemisin canım?

Allah bağışlasın tatlım ne güzel bi evladın varmış ikincisinide rabbim hayırlısıyla verir umarım bende hamile kalamadım daha PKO var doktor 1 sene bekle olur kendiliğinden daha diyo ama tedaviyle olacak galiba senin bi sağlık sorunun yoksa olur bi tane olmuş bak üzülme hem daha net sonuçta yok belkide bebişin vardır adetin geçerse belli olur

Rabbim isteyen herkese evlat verir inşallah canım, sende canını sıkma inşallah hayırlısıyla olur bebişin, bendede ilk hamileliğime 6 ay sonra kalmıştım polip var demişti doktor, ameliyat etmemiz lazım yoksa bebek tutunamaz demişti kanamalarım akıntılarım çok olyodu hamile kalmadan önce ama ben ameliyat olmadım korktum çok şükür hiç ummadığım bi anda hamile kalmıştım, inşallah seninde böyle ummadığın bi anda Rabbim sana bir melek gönderir

aminnn canım ne güzel bak Rabbim nasip edince oluvermiş Allahım inşaallah hayırlısından uğurlusundan sağlıklı sıhhatli sana da bana da tüm isteyenlere de ol desin oldursun evlatlarını o güne kadar da isyan ettirmesin metanet versin hiç umudunu kaybetme bende hiç kaybetmedim Allahın takdiri bunlar

kızlar ne göğüüslerimde ağrı ne karnımda ağrı hiç bir belirti kalmadı adetime 4 gün var heralde hamile değilim

aynı şeylerı bende yasadım sat 2 mart ama ben 24 subatta baktırdım negatıf halbukı tam 15 subatta yanı ovulasyon gunumde ılıskıye gırdık esımle . kesın olacak allahın ıznıyle dıye dusunuyordum maalesef olmadı sanırım. artık gelecek aya calısmalara devam. napalım kısmet dıyelım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…