Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhabaa bugün kan testi verdim 24.84 çıktı 3.5 haftalıkmı oluyor nasıl anlayabilirim

hanımlar beta hcg için aç karnına mı test vermek doğru yoksa günün her hangi bir saatinde test verebilirmiyim

Selamm 3 gün önce 24.87 olan beta hcg bugün 129.90 çıktı bu 3 gün için iyi bir ilerlememi yavaş mı normal mi bilen varmı

hanımlar beta hcg için aç karnına mı test vermek doğru yoksa günün her hangi bir saatinde test verebilirmiyim
Bence pek farketmiyor. Ben aşılamanın 12. Günü akşam 5te kan verdim 77 çıktı 2 gün sonra sabah verdiğim kan 229,4 çıktı varsa zaten her türlü çıkıyor

Selamm 3 gün önce 24.87 olan beta hcg bugün 129.90 çıktı bu 3 gün için iyi bir ilerlememi yavaş mı normal mi bilen varmı
Normalde 2 günde 2 katı artıyor güzel ilerliyor sizin hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

Merhaba, 19unda beta HCG sonucum 428 çıktı, 22sinde 986, bugün ise 1400 çıktı. Düşük riskim var progestan kullanıyorum. Bugün hafif pembemsi lekem olunca korktum ve doktora gittim iğne yapıldı. Bir hafta sonraya ultrasonla görebiliriz dedi, sizce ilerleme normal mi? İlk gebeliğim kimyasal gebelikti. Şimdi de çok tedirginim bir şey olacak diye

Canim benim regl 7 gün kala 85 çıktı ben bekledim regl 19 temmuz du bir hafta geçti bugün 26 si doktora gittim beta bakmadan alttan bakicam kese gorunmedi dedi dış gebelik diye tutturdu bugün kese gorunmeyince illa dış gebelik nasıl betaya tekrar bakmadan böyle bilgi verdi anlamadım
Beta sonucu düşük çıksa dış gebelik desin alttan bakalım desinde ben anlamadım

Ben boş gebelik yaşadığım da doktorum kan sonucum 8000 lere gelene kadar bekledi 2000 kusurlerde vajinal muayenede kese gorunmezse o zaman dış gebelik olur dedi artık doktorlar da her biri farklı birşey söylüyor

Kizlar regl
Ben boş gebelik yaşadığım da doktorum kan sonucum 8000 lere gelene kadar bekledi 2000 kusurlerde vajinal muayenede kese gorunmezse o zaman dış gebelik olur dedi artık doktorlar da her biri farklı birşey söylüyor
Ne oldu peki dış gebelik miydi ve nasıl bitti ilaçla mi

Dün kaç çıktı canım beta bakmadan diye yazınca istemedi tahlil sandım
İlki reglden önce 85 regl 7 gün geçti dün 20067 çıktı ama kese görünmedi 2 haftaya tekrar özele gidicem bakalım ben hamileyim o kesin hissediyorum da korkuyor insan kese kalp atışı vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…