Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar bu sabah kanama başladı ve dr gittim kimyasal gebelikmiş maalesef değerim 10lara düşmüş tekrar kan verdim bu kanama adet kanamasımı yoksa kanama bitince tekrar adet kanaması olacak mı ? Doktora sormayı unuttum

Merhaba arkadaşlar bu gün kan testi sonucum 1041 çıktı son adet 15 temmuz normal mi bu değer hemen kadın doğumcuya gitmeli miyim yoksa kese için biraz daha beklemeli miyim ? Hiç belirtim de yok endişeleniyorum

Beta HCG Değerleri Nedir? Nasıl Hesaplanır? | .. arkadaşlar daha güncel şöyle bir kaynak da var. Merakımızı gidermek için bunlar harika ama en iyisi yine de doktora gitmek herkesin gönlünden geçen neyse o olur inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bata 1 gün kala evde test yapmış mıydınız benim üç gün var sabah test yaptım ama negatif
Yok kuzum 5gün önce ve 3gün önce çok silik çıktı evde yaptığım test. Bir de diş macunu testi yaptım merak ederek gerçekten onda da çıktı. 1gün kala kanda 140çıktı

Bugün normal ultrasonda gördü keseyi doktor çok şükür şimdiden sonra nasıl bir yol izleniyor acaba? Kan idrar testi istedi folik verdi iki hafta sonraya gün verdi ? Bu süreçte ne yapmalıyım sizce?
Canım iki hafta sonra kalp atışını da bebeği de görürsün inş.Kahvaltını yap hergün 1 muz 1 yumurta ye.kalsiyumlu proteiinli yiyecekler ye.konserve balık yeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…