Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar adetim 5 gün gecikti bugün 6. Gün dün kan vermiştim bugün sonucumu aldım 128 çıkmış düşük gibi geldi bana haftasına göre ama doktor normal dedi pazartesi bidaha kan istedi sizce normal mi
benim de 6. gün 100 çıkmıştı, şimdilik bir sıkıntı yok, geç döllenme olmuş, önemli olan artışın düzgün olması

Merhaba arkadaşlar benim son adet tarihim 10 Aralık 2019du Reglim 1 ay sürdüğü için 10 Ocak 2020 de hasta olmam gerekiyordu olmadım 13 Ocak’ta idrar testi yaptım pozitif çıktı acile gidip kan verdim değerim 460 çıktı acilsek doktor kan testine göre 2 haftalık olduğunu söyledi dayanamayıp 16 Ocak’ta tekrar gittim 1280 çıktı kadın Doğuma randevu bulamadığımdan gidemedim sizce kaç haftalıktır?

Canım kan değerine göre değil adet tarihine göre hesaplanır gebelık haftası yani adet tarihine göre 5+3 haftalık hamılesiniz

Canım kan değerine göre değil adet tarihine göre hesaplanır gebelık haftası yani adet tarihine göre 5+3 haftalık hamılesiniz
Valla bende doktor 2 haftalık deyince sürekli araştırdım son adet tarihine göre yazıyordu ama doktor da yanlış bilecek değil ya dedim kafam hep karışmıştı

Valla bende doktor 2 haftalık deyince sürekli araştırdım son adet tarihine göre yazıyordu ama doktor da yanlış bilecek değil ya dedim kafam hep karışmıştı
Orasını bılemem canım ama su an son adet tarihine göre 5+3 haftalık hamılesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…