Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

201 çıktıktan sonra ölçtürdün mü peki yarın kaç olur tahminen
Canım 25 temmuz 201 cıktı 29 temmuz 1242 cıktı muhtmeeln bugun 2500 3000 arasıdır yarın en az 3000 olur deger bakalım inş kese gözükür

Kızlar selam :) fikrinizi merak ediyorum, hikayem şöyle; en son adetim 16 temmuz. Adetimin 3.gününden itibaren yumurtlama iğnesi ayın 24ünde de çatlatma iğnesi oldum. 30unda evde test yaptım aşırı koyu olmasa da çift çizgi çıktı. Gözlerime inanamayıp iki tane daha yaptım hepsi çift çizgi :) hemen kan vermeye gittim betahcg değerim 30,77 çıktı. Biliyorum hamilelik için yeterli bir değer ancak çok da heveslenmek istemiyorum değer çok düşük çünkü ayrıca adetime 10 gün kala idrarda belli olur mu gerçekten garip değil mş

6 günde idrarda çıkması mucize gibi birşey canım. En az 10 günde çıkıyor kanda bile. Baya erken öğrenmissin. 30 değer seni tatmin etmemiş belliki. Endişeleniyorsun 48 saat sonra testi tekrarla iki katına çıkmış olmalı

Çatlatma iğnesi hcg içeriyormuş o yüzden yüksek çıkmış olabilirmiş şimdi öğrendim

Hanımlar merhaba, rica etsem bana da yardımcı olurmusunuz?
İlk beta 12.67
2 gün sonra 23.60
Kimyasal mı sizce???
Üzüntüden kahroluyorum
Bu arada adet günü 23.60 çıktı

Hanımlar merhaba, rica etsem bana da yardımcı olurmusunuz?
İlk beta 12.67
2 gün sonra 23.60
Kimyasal mı sizce???
Üzüntüden kahroluyorum
Bu arada adet günü 23.60 çıktı
Değerin düşük ama artış çok iyi kimyasal olmayabilir., stres yapmadan, artışını kontrol ediceksin canım. hayırlısı olsun.

Merhaba kızlar benim 3. gün embriyo transferim oldu bugün 9. günüm kan tahlili yaptırdım 3,2 çıktı sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…