Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Öyle mi o zaman 2 hafta sonra belli olur saglıkla gelsinde bi tane iki tane hic farketmez insallah bebeklerimizi sağlikla kucaklarimiza aliriz
Amin arkadaşım aminn inşallah.
Ben ikiz gebelikten korkuyorum riskli gebelikler çünkü, anneminde 1 ikiz dogumu vardi kardeslerimden biri maalesef doğumdan sonra vefat etti. Hem güzel hem riskli aslında.

Ben ikiz gebelikten korkuyorum riskli gebelikler çünkü, anneminde 1 ikiz dogumu vardi kardeslerimden biri maalesef doğumdan sonra vefat etti. Hem güzel hem riskli aslında.
Siz kaçıncı haftada ve hcg değerinde gördünüz keseyi

Bizim gibi zor hamile kalanlar böyle oluyor iste en ufak kaybetme ihtimali bile ödümüzü koparıyor.
Biz doğurana kadar hep diken üstünde olacağız hiç keyfini süremeyeyeceğı belli ki

Siz kaçıncı haftada ve hcg değerinde gördünüz keseyi
En son tahlilimde değerim 9209du 1gun sonra randevum vardı 5 haftalıktim.
Bizim gibi zor hamile kalanlar böyle oluyor iste en ufak kaybetme ihtimali bile ödümüzü koparıyor.
Biz doğurana kadar hep diken üstünde olacağız hiç keyfini süremeyeyeceğı belli ki
Gerçektende öyle su an aklimda ne cinsiyet var ne başka birşey her ezan saati dua ediyorum ki sağlıkla kucağıma alayım diye tek derdim bu gercekten.
Ama hep pozitif düşünüyorum kötüyü çatışmamak için. Diyorum herşey güzel olacak sağlıkla, dertsiz mutlubir kavuşmamız olacak Allahin izni ile insallah.

Benim bugun 2360 cıktı 5+1 oldum bugün sizce çarşamba kese görünür mu ultrasondan

Benim bugun 2360 cıktı 5+1 oldum bugün sizce çarşamba kese görünür mu ultrasondan
Cok rahat görünür hemde arkadaşım Allahin izni ile.
1500-2000 arasında görünüyor çünkü çarşambaya daha da artacak zaten cok cok rahat gorunur.

Oturduğum yerden ani kalkınca kasığıma ağrı saplaniyor kısa süreli..sizde de oluyor mu?

doktorda böyle söyledi ama insan üzülüyo arada kasıklarıma 3-5 saniye süren sancılar giriyo belirsizlik içindeyim kese görülmedi bu arada
Benim sat 29 ocak,ama ben taaa subatin 20sinde yumurtladim.5 martta idrarda çıktı,8marttada kanda 107.1 çıktı. Bugün tekrar kan verdim sonucu akşama çıkar

Benim sat 29 ocak,ama ben taaa subatin 20sinde yumurtladim.5 martta idrarda çıktı,8marttada kanda 107.1 çıktı. Bugün tekrar kan verdim sonucu akşama çıkar
aaa aynıyız hemen hemen içim rahatladı vallahi son adet tarihim 28 ocak 2019 ben herhangi bir belirti yasamadım 02.03.2019 da test yaptım belli belirsiz bi çizgi gördüm daha sonra tekrar yaptım onda negatıf cıktı neyse dedım hamıle degılım herhalde sonra 08.03.2019 da tekrar test yaptım direk çift çizgi çıktı doktora gittim kese göremedi kan değerim 133 çıktı bugün sabah tekrar kan verdim sonuc beklıyorum bende

Evet aynı durumdayız,haberleselim

Doktor ne dedi peki kan sonucuna?az mı dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…