Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaslar kan testi yaptim 0.1 cikti adetime 9gun vardi bir umut varmi
Canım çok erken yapmışsın
Belirtiler yumurtlama donemi sonrası yalancı olabilir
Ama inşalla h olsun tabi ben adetine 2 gün kala değer 60 la öğrendim
ALLAHTAN HAYIRLISI

Yaa bende birşey sormak istiyorum.. Ben adetim geciktikten 4 gün sonra kan testi yaptım 72 hcg çıktı.. Sonra adet gecikten 9.gün yine yaptırdım 1036 çıktı.. Adet geciktikten 14.gunde ise hcg 8494 çıktı.. Hemşire değeri görünce cok çıkmış dedi.. Doktor ultrasona aldı.. Dis gebelik degil dedi.. Ama sanki bir anda cok artmış gibime geldi:/ böyle bisey yasayan var mı?

Bence değerlerin çok normal keseyi gördünüz mu bu değerlerde görmek gerekiyor tek bir doktora kalma bence başa bir doktorada görün
Hayırlı uğurlu olsun inşalla h sağlıkla alırsınız kucaginiza

Canım çok erken yapmışsın
Belirtiler yumurtlama donemi sonrası yalancı olabilir
Ama inşalla h olsun tabi ben adetine 2 gün kala değer 60 la öğrendim
ALLAHTAN HAYIRLISI
Gogus ve gobek arasi agriyo sis kasiklarimda da agri gecen gunlerde ates basmasi yasadim 4gun boyunca bacak agrisi da var bilemedim doktora gittim idrar yolu iltihabi var dedi ilac verdi ama kullanmadim 4 gunum var adet olmama

Gogus ve gobek arasi agriyo sis kasiklarimda da agri gecen gunlerde ates basmasi yasadim 4gun boyunca bacak agrisi da var bilemedim doktora gittim idrar yolu iltihabi var dedi ilac verdi ama kullanmadim 4 gunum var adet olmama
Acele etme adet gününü bekle canım ama inşalla h güzel sonuçlarla gelirsin

Bence değerlerin çok normal keseyi gördünüz mu bu değerlerde görmek gerekiyor tek bir doktora kalma bence başa bir doktorada görün
Hayırlı uğurlu olsun inşalla h sağlıkla alırsınız kucaginiza

Gördük keseyi canim.. İyi dileklerin için teşekkür ederim:) bende tedirgin olmustm bi sorun var diye.. İcime su serptin:)

Ben varım canım, 6400 civarında beklediğim değer 9209 çıkmıştı bende şok olup dış gebelik sanmıştım ama şükür hersey yolunda ve yarın 10 haftalık olacağım inşallah.
Rabbim sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.

Merhabalar ayın 17si ovulasyon tarihimdi değerlendirdik o günden beri akintim çok faxla olmaya başladı hala da devam ediyor. Ilk 6 gün çok fazla bel agrisi yaşadım su an azaldı. 2 gun once de ara ara sanki karnıma iğne batırıyormuş gibi ağrı giriyor bir anda. Bu arada hala ovulasyon testi yapiyitum bugun boyle cikti bu ne demek? Lütfen bilen biri yorum yapsın

Eklentiler

• 20190224_182034.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 50

Canım daha net çekebilme şansın var mı?
Cok bulanık netliği anlaşılmıyor.

Adete kac gun kalmıştı arkadasim?
Bende ilk gebeliğimi ovulasyon testi ile öğrendim ama cok net çıkmıştı 2cizgi sanki ovulasyon zamanindaki gibiydi.
6 gün var daha erken ama ben zaten ovulasyonu takip etmek icin hala o yüzden yapıyorum. Ikinci çizgi diğer günlere gore daha belirginleşti acaba iki defa mi yumurtlama oluyor ama öyle olsa bile bu akıntı ağrılar neyin nesi bilmiyorum

Belirtilere cok takilma arkadaşım hepsi beynimizin bize oyunu hamile olmadan once bütün belirtileti yaşamış biri olarak cok husrana uğradığım zamanlar oldu. Hamile kaldığım zaman hiç-bir belirtim olmadı tuhaf bir şekilde.
Sabırla adet gününün gelmesini bekle canim insallah hayırlı haber alirsin 6gun sonra.

Ben grip olmasam gidip test alıp da yapmayacaktım bile. O kadar anlamadım yani. Sadece çevremdekiler sende bir güzellik var dedi. Sivilcelendim biraz ve öyle denilince ben de aynaya bakınca bir güzel hissettim kendimi malesef çok kısa sürdü kaybettim. Geçen haftaları değerlendirdik. Tetikteydim yani 1 haftadır da kasıklarım ağrıyor, başım dönüyor falan bugün negatifi görünce ağrı mağrı kalmadı ,psikolojikmiş demek ki. Yani tabi herkesin bünyesi farklı. Ama mide bulantısı falan vs olmadı ben de.

Ay insallah saglikla kucagimiza aliriz.. Insan en ufak şeyi bile düşünüyor valla..ne zor şeymiş.. Daha dogmadan boyleyse dogunca neler olur kim bilir:/

Merhaba kizlar. Birsey danisacagim benim adet tarihim subat 17 siydi ve hala olmadim. O kadar heycanlandimki dedim bu sefer hamileyim kesin cunku adet tarihim duzene girmisti. 21. Inde evde idrar testi yaptim negatif cikti 22.sinde kanda gebelik testi yaptirdim 0,100 cikti ama belirtileri yasiyodum kasik bolgemde inanilmaz sislik var goguslerim hala sis. Bugunde hafiften kasiklarim agriyor mide bulantim ve bel agrilarim cok cogaldi bir turlu anlam veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…