Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

herkese merhaba...adetime 2 gün kala merakımdan idrar testi yaptım evde.2 defa 2. çizgi çok silik göründü.akşamına kan testi yaptırdım değer 47 çıktı. dün adet olmam gerekti.bugünde hala görüntü yok.tabiki ağrı sancı kasık ve belimde ara ara oluyor.bu durumda ne yapmam gerekli?sizce hamile miyim?cumartesi dr.a gitsem mi?yoksa erken mi olur?

adetın gectıkten sonra tekrarla cnm kan testını... degerın katlanarak yukselmesı gerekıyor cnm... sonuclarını alarak doktora gıt cnm,sonucta gebelık var gorunuyor

arkadaşlar iyi günler benim adetim geçeli 2 gün oldu bugün beta hcg yaptırdım 1812 çıktı sizce değer nasıl?

teşekkür ederim canım

ayy kimyasalda olmasın ne olur 5 ay önce kürtaj oldum çok zor

inşallah geç döllenmedir

inşallah canım
dah sonraları kaç çıkmıştı
senindemi geç döllenme olmuş

benimde geç döllenmeydi 1 hafta sonra gittiğimde 603 çıkmıştı

benimde geç döllenme oldu değerim 200 dü ayrıca zayıf kilo olayı çok saçma ilk kez duydum inanma bence inş cumaya değerin yükselecek allahın izniyle korkma sakın dua edelim

arkadaşlar benim sattan 6 hafta oldu.daha dün idrarda pozitif çıktı.bugün de kanda 128 cıktı.heralde geç döllenme oldu.haftaya da dr.a gidicem.bakalım kısmet.herkese bebek nasip etsin işşallah

transfer sonrası 10. gün bhcg 53 12. gün 96.01 14. gün 183 çok korkuyorum sağlıklı gidiyormu diye fikirlerinizi almak istiyorum

arkadaşlar benim sattan 6 hafta oldu.daha dün idrarda pozitif çıktı.bugün de kanda 128 cıktı.heralde geç döllenme oldu.haftaya da dr.a gidicem.bakalım kısmet.herkese bebek nasip etsin işşallah
aminn canımm Rabbim gönlüne göre versinn inşalahh
transfer sonrası 10. gün bhcg 53 12. gün 96.01 14. gün 183 çok korkuyorum sağlıklı gidiyormu diye fikirlerinizi almak istiyorum
canımm maleseff hiç bi fikrimm yokk umarımm herşey yolunddaır Rabbim gönlüne göre versinn

önce kaç çıkmıştı

ilk gittiğimde 3,75 çıkmıştı ve ben olmadığını düşünüp tedaviye devam edecektim.eşime hiç haber vermeden gitmiştim doktora eşimin doğumgününe çok yakındı ona süpriz yapcaktım ama hayal kırıklığıyla eve gelmiştim.bi kaç gün sonra eşim elinde idrar testiyle geldi ben nasılsa yok diye gittim yaptım öğlendi eşime yemek hazırladım sonra tekrar tuvalete girdiğimde bi baktım ikinci çizgi var orda ben eşime süpriz yapacakken bana süpriz olmuştu ama ondan 1 ay önce kimyasal gebelik yaşadığım için çok endişeliydim testten bi kaç gün sonra gittim 603 çıkmıştı iki gün sonra 1500 oldu artık hamilesin dedi doktorum ve çok şükür 15+4 haftalık kızımız var inşallah kucağımıza da alabiliriz.tam bi mucize bebek yani.

Kızlar 4 hafta 4 günlük hamileyim ve b-hcg değerim 6652 çıktı.Sizce bu çok fazla değil mi?Yorumlarınızı bekliyorum.

benimde geç döllenme oldu değerim 200 dü ayrıca zayıf kilo olayı çok saçma ilk kez duydum inanma bence inş cumaya değerin yükselecek allahın izniyle korkma sakın dua edelim

belkide doktoru kilolluların poli kistik over hastası olma ihtimalinden dolayı demiştir ama bencede direkt zayıflık şişmanlıkla söölemesi çok saçma

günaydınnn kızlarrrr
yarın 2 li tarama testimizz var inşalahh hayırlı haberler veririm size ne yaptınız giderken bişey apmam gerekiyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…