Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

slm arekadaşlar,benim sormak istediğim,beta hcg,günde mi ikiye katlıyor,yoksa 48 saatte m,eğer günde ikiye katlıyosa,benim değerim çok yavaş ilerliyoda,korkuyorum.teşekkürler.

SELAM ARKADAŞLAR BEN YENİ ARANIZA KATILDIM BENİ,M SORUNUM VAR 21 HAZİRAN 2010 DA TEST YAPTIRDIM SONUCU BETA HCG 1585 ÇIKTI KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM ACABA ELİMDEKİ TESTE:ecrin_bebek: GÖRE 2-3 HAFTA 100-5000 YAZIYOR. BAŞKA YERDE YAPTIRDIM 5 HAFTALIK DEDİLER BU DURUMA GÖRE KALP ATIŞLARINI DYAMIYORUZ HANGİSİNE İNANMALIYIM YARDIM EDİN BANA ALLAH RIZASI İÇİN ŞAŞIRDIM KALDIM

kızlar merhaba...nasılsınız...benim adetime 3-4 gün var...hcg değerim 15.07 çıktı...ümitlenmeyeyimmi ne dersiniz...bilgilerinize ihtiyacım var

benim değerim bu kadar çıksaydı kendimi doktorun odasında bulurdum valla...çok sağlıklı maaşallah...

slm arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz kafam karıştı.....

ben 8.mayıs kürtaj oldum boş gebelik nedeni ile
ve 13 .haziranda adetim geldi yani 36/37gün sonra ve şimdi ise tam olarak adetim ne zaman gelir bilmiyorum ve bugün kan testi yaptırdım adetimden sonra 28.gün oluyor bugün kan degeri 1.00 peki sizce erken mi yaptım kan testini ????? sempatiksalakcinnideli olcam

canım benim maşalahhhh çok güsel endişelenme canım 5 haftalıkda eğer kalp atışı için erkenn 6-7 haftalıkken dinleniyo galina ben bugün 5+7 yiz perşembe gidecem dinnlemeye

ıyı aksamalr ayın 26 da asılama oldum bugun 15 gunum dun betehcg yaptırdım 118 .28 cıktı sızce nasıl cokmu yuksek yada dusukmu

kızlar merhaba...nasılsınız...benim adetime 3-4 gün var...hcg değerim 15.07 çıktı...ümitlenmeyeyimmi ne dersiniz...bilgilerinize ihtiyacım var

canım aslında baya bir düşük..biliyosuyosun bende temmuz ayını bekleyen topiğinden..
benim de adetimden 3 gün sonra 18.77 cıkmıştıç...ve sonra kimyasal gebelik lduğunu öğrendim.ama kişiden kişiye değişiuor biliyorsun..önemli olan değerin katlaması..ben iki gün sonra baktırdığımda 6.20 düşmüştü ve kanamam geldi zaten sonra..,inşallah meleğin sana tutunur canım..

sağol canım zaten ben kendimi adet olmuş sayıyorum:)))

muhtemelen bende p.tesi salı adet olurum

canım hiç belli olmaz...önemli olan değerin katlanması..olmassa pazartesi tekrar baktır kana...sonucta benim kanamam geldi ama senin kanaman gelmediği sürece bir umut vardır..inşallah canım senin için dua edicem..

canım hiç belli olmaz...önemli olan değerin katlanması..olmassa pazartesi tekrar baktır kana...sonucta benim kanamam geldi ama senin kanaman gelmediği sürece bir umut vardır..inşallah canım senin için dua edicem..
çok sağol bi tanem...ben geçen ayda yaşadım aynı şeyi...o zamanda 8 çıkmıştı ve aynı gün adet olmuştum...o yüzden ümitsizim yani

ne olacakki bu halimiz

canım bu halimiz allahımın izni ile inş. hallolucaktır diye düşünüyorum..
sabır ve sabrın sonu selamet..
birde iyi yanından bakmak lazım..en azından hamile kalabiliyoruz..
bu sorunların için bir dr. gitttinmi..tutunması için belki önceden progesteron verir..ben şimdi dr. söylücemki daha önceden önelemini alalım..

biliyo anlattım ama yorum yapmadı...eeğer adet olursam kiiii inşallah olmam tahlillerimi göstereceğim bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…