Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

zeycane cvbın için tşk ederim canım sen adetine kaç gün kala yaptırdında gebelik yok dediler bide kandamı baktırmıştın bendede bu ay kasık ağrıları erken başladı göğüs ağrılarımda öyle yorgunluk halsizlik mide bulantısı hepsi var 6 gündür ayağa kalktığımda gözüm kararıyo başım dönüyo belki psikolojikte olabilir ama bebeğim olmasını çok istiyorum varsa eğer ilaçları kullanıp bişey olursa çok üzülürüm o yüzden sizlere bi sorayım dedim senin dediğin gibi bekleyeyim sonra kullanırım kib

cnm kandada idrardada çıkmıyodu bişey 6 gün geçince dayanamadım evde yine yapıyım dedim ikinci çizgi çok belirsizdi anlaşılmıyodu bile hatta düşündüm ben ikinciyi görmek istediğim için bana öyle görünüyo olabilir dedim ertesi sabah yine yaptım biraz daha belirgindi sonra kana baktırdım 30 çıktı doktor ne var nede yok gibi iki gün bekleyelim ikiye katlarsa tamam var dedi iki gün sonra 200 oldu değerim inş sende hamilesindir

sağol zeycane canım umudumu kaybetmiştim ama sayende morelim düzeldi işallah hamileyimdir allah kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor 15 aydır istiyorum olmuyo işallah bu ay kalmışımdır tekrar tşk ederim canım

zeycane nasılsın canım nasıl gidiyor hamişlik

canım nasılsın iyimisin ne zaman doktora gidiceksin merak ediyorum seni hayırlısı olur inşallah

kalb iyi olmaya çalışıyorum cnm bugün bulantılarım başladı kendimi iyi hissetmiyorum çok kilo alıyorum diyet yaptığım halde sen nasılsın iki gündür haberleşemedik bi türlü

canım benimde çok bulantılarım var bişey yiyemiyorum b enim bulantıdan çok kusmalarımda var bişey yiyemiyorum ekmek filan hiç yiyemiyorum peynir domates çok midemi bulandırıyor

arkadaşlar ben test yaptırdım ama henüz doktora gitmedim değerim 1560 çıktı ortalama 5. haftadayım sizce bir sorun varmı

canım benimde çok bulantılarım var bişey yiyemiyorum b enim bulantıdan çok kusmalarımda var bişey yiyemiyorum ekmek filan hiç yiyemiyorum peynir domates çok midemi bulandırıyor

bebişlerimiz için mecbur katlancaz cnm onlar iyi olsunlar yeterki ben kuzmuyorum henüz ama knouşurken bile midem kalkıyo inş daha kötüsü olmazda böyle atlatırım senin kontrolün ne zaman başlıyo cnm doktor bana 7+5 dedi 8 hafta olunca ikili tarama yapılıyomuş bana bişey demedi doktorumu değiştircem ben bu yüzden hiç gel falan demiyo ilgisiz davranıyo bakalım yeni doktor bulup başlayım

merhaba arkadaşlar.bende pko var ve adetlerim çok düzensiz.ve malum benm adet geçti.bu ayda klomen kullandım.hamile olma ihtimalim var ama baya geçti işte.18 gün falan.bende idrar testi yaptım iki kez ama negatif.doktora gittim dün oda belli olmaz bi kan testi yapalım dedi.ve yaptık.5.57 değer.doktor şüpheli dedi.ilaç verecem ama şüpheli bi hafta bekle yine yaptır dedi.sizce hamilemiyimm lütfenn sizde yorum yapınnn

bence ilaç içme bekle cnm değerin hamile görünüyo geç döllenmiş olabilir yeni oluşum aşamasında demekki hadi hayırlısı

bence ilaç içme bekle cnm değerin hamile görünüyo geç döllenmiş olabilir yeni oluşum aşamasında demekki hadi hayırlısı
Teşekkür ederim.inşallah hamileyimdir.bilmiorumki.hayırlısı bakalım.yani belkide evliiğin çatırdadığı bi dönemde hayırlı olur bizim için.sağol asuman

tiin canım bildiğim kadarıyla klomen kullandığın zaman adet olman gereken günde oluyosun çünkü o hap yumurtlamayı sağlıyo yumurtlama gününden 14 gün sonra mutlaka adet oluyosun çünkü bende kullandım ve tam adet günümde adet oldum yani tutmadı bence hamilesin 1 hafta daha bekle adet olmazsan tekrar kan testi yaptır geç döllenme olabilir işallah hamilesindir ve bu bebek eşine ve sana şans getirir işallah canım ilaç filan kullanma kib

merhaba arkadaşlar, bilen biri bana cevap yazsın lütfen. 2, çocuğa hamile kalmak istediğim için 1 ay önce spiralimi aldırdım. 1 hafta önce ilişki bulundum ve dün kan testi yaptırdım sonuç:1,5 çıktı. sizce nedir bunun anlamı:kedi: bana yardım edin kızlarrrrr............

Teşekkür ederim.inşallah hamileyimdir.bilmiorumki.hayırlısı bakalım.yani belkide evliiğin çatırdadığı bi dönemde hayırlı olur bizim için.sağol asuman

allah büyük cnm inş hamilesindir biz boşanma kararı aldığımız günlerde hamile olduğumu öğrendim ve bebeğimiz sayesinde herşey düzelmeye başladı allah gönlüne göre versin

şimdi anladığım şumu tam olarak bi hafta önce ilişkide bulundunuz değeriniz 1,5 çıktı öyleyse çok erken oluyo 5 üstü gebelik var demek bi hafta bekleyip bi daha kana baktırmaktan başka bişey yok malesef inş hamişsindir

ya benm adetlerim düzensiz.yani zamanında hiç adet olmadım.yumurtlama da olmuyodu.doktor klomen verdi.yine adetim gecikti bende idrar testi yaptım.18 gün gemişti.negatif çıktı.doktora gittim oda kan testi yapalım dedi.ve 5.57 çıkınca şüpheli dedi ilaç vermeyeyim sana dedi.çok düşük bi değermiş ama.ama bu kadar yükselten ne olabilirki.hamileleik değilse demi.rabbim hayırlısını versin inşallah.eşimle aramız çok kötü.yani eğer hayırlı olacaksa olsun ne dielim.

canım nasılsın iyimisin ne zaman doktora gidiceksin merak ediyorum seni hayırlısı olur inşallah

mrb canım iyiyim bende bugün tatil açtım sonunda cafeyi:)çarşamba günü gidicem doktora ama günler geçmek bilmiyo hem çok yoğun olmama rağmen inşallah bi aksilik çıkmaz

asuman,kaydirigubbakcemile3 teşkkür canım yaa. bende erken diye düşünüyorum ama, 2 günlük bile olsa kan tahlilinde çıkarmış o yüzden heyecan yaptım. bie şunu duydum 10 günde anca kanda yüksek değerlere ulaşıyomuş kafam karıştı kaldı işte

ya arkadaşlar benim göbek 5 aylık gibi bu neden acaba rahim büyüdü tamam ama bu da fazla galiba sanırım iç karnım çok darmış zaten hemen göbek çıkardı bende ssanırım bundan sizlerde ne var ne yok mide bulantısı falan da hiç olmadı bende maşşallah diyim de gerçi iştahım çok yok hatta 1 kilo vermişim koşturmaktan sanırım ama göbek ve göğüsler ffena yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…