Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

cnm daha iyiyim bende duydum kalp atışlarını çok tuhaf oldum hala inanamıyorum sen nasılsın cnm iyisindir inş

bende iyiyim bende troid çıktı çanakkalede çok korkuttular bebegin beyni gelişmez dye ama çok şükür hiç bi sorun yokmuş tedavime başladım sorun kalmadı çok rahatım allah herkese nasip etsin canım ya

çok geçmiş olsun bende bu troid yüünden kimyasal yaşadım olduğunu bilmiyodum ilaca başladıktan 5 ay sonra normal hamiş oldum zaten doktor demişti ilaca başla düşmez bi daha diye ne verdiler sana cnm

çok geçmiş olsun bende bu troid yüünden kimyasal yaşadım olduğunu bilmiyodum ilaca başladıktan 5 ay sonra normal hamiş oldum zaten doktor demişti ilaca başla düşmez bi daha diye ne verdiler sana cnm

benim az salgılanıyormuş gizli guatır dedi kendi doktorum ilacımı aldım ismi euthyrox 25 dye bi ilaç canım ama çok kötü olmuştum kafayı yiyecektim istanbula geldim doktora gttim rahatladım

benim az salgılanıyormuş gizli guatır dedi kendi doktorum ilacımı aldım ismi euthyrox 25 dye bi ilaç canım ama çok kötü olmuştum kafayı yiyecektim istanbula geldim doktora gttim rahatladım

anladım aman sakın ilacını ihmal etme cnm dikkat et kendine bende levetron kullanıorum günde yarım başlandı bebek büyüdükçe her ay dozu yükseltcez dediler bebeişlerime bişey olmasında gerisi önemli deil aşermelerin falan başladımı cnm

yok fazla aşermem yok ama mide bulantım ve uykum var canım ya ihmal edermiyim ya insan bile bile çok yıpratmıştım kendimimi ama çok şükür halloldu senin varmı aşermen filan

yok fazla aşermem yok ama mide bulantım ve uykum var canım ya ihmal edermiyim ya insan bile bile çok yıpratmıştım kendimimi ama çok şükür halloldu senin varmı aşermen filan

yok cnm bendede arada bi bulantı oluyo ama çok şükür güzel geçiyo hamişliğim ikimizde aynıyız hadi bakalım cinsiyetleride belki aynı olur

şubat 1 veya iki dediler canım ya aslında normal dogumdan biraz korkuyorum sen ne düşünüyorsun

beni sorma gitsin 5 yıllık evliyim bu korku yüzünden kalkışamadım bebek işine halada devam ediyo ne yapcam bilmiyorum 3 ablam var üçüde çok zor yaptı doğumlarını benimde o yüzden çocukluğumdan bu yana doğum konusunda psikolojim bozuk hayırlısı artık bu korkuyu bi şekilde yencem

mrh.ben aranıza yeni katıldım 2 haftadır sizleri takip ediyorum bugün hamile oldugumu ögrendim ve sizlerle paylaşmak istedim adet günüme 4 gün vardı ve sabah idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı sonra da kan testi ve değerim 456.8 çıktı...rabbim isteyen herkese nasip etsin...

canım ya ben daha on aylık evliyim 24 yaşındayım ama korkuyorum bende sezeryan dyorum ama onunda snradan çıkıyormuş acsı kısmet bakalım bebişlerimiz saglıklı olsunlarda

çok sevindim arkadaşım hoşgeldin aramıza dört haftalık sanırım bebişin allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin

canım ya ben daha on aylık evliyim 24 yaşındayım ama korkuyorum bende sezeryan dyorum ama onunda snradan çıkıyormuş acsı kısmet bakalım bebişlerimiz saglıklı olsunlarda

allah hakkımızd hayırlısını versin cnm ben şimdi çıkıyorum mesai bitti yarın görüşürüz cnm bebişinede kendine iyi bak çok öptüm

kızlarr nerelerdesiniz ben yokken sizde gitmşsiniz son 1 hafta çok heycanlıyım bebişimin kalp atışlarını duyucam inşallah çok korkuyorum ya duyamazsak diye sizlerde ne var ne yok sizler duydunuz tabi şanslı şeyler

merhaba ben tüp bebek yaptırdım ve transfer sonrası 12.gün değerim 357 çıktı doktorum hamilesin çok güzel 10 gün sonra ultrasona gir dedi ama ben hala inanamıyorum yaa sizce hamile miyim?? yardım edin.....

cipso hamilesin canım tebrik ederim darısı benim başıma işallah bide kızlar bişey sorcam adetime 6 gün var kan tahlili yaptırdım <1,00 yani negatif çıktı bu sonuç kesin doğrumudur idrarda iltihap çıktı dr gebelik yok diye ilaç yazdı sizce ilacı kullanayımmı yoksa adet olana kadar bekleyeyimmi

bence bekle kullan cnm benim adetim 6 gün geçince çift çizgi çıktı öncesinde gebelik yok dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…