Kan sulandırıcı hakkında, doktorum iğne yanında coraspin vermedi yardımcı olur musunuz lütfenn

Coraspin plesanta gelişimi icin 11. Hafta sonrasinda tercih ediliyor bazen. Kac kilosunuz? Bende bir homozigot bir heterozigot var iğneye 12. Haftada baslatti coraspinle
Merhaba benim de 2. Gebeliğim ilk gebeligimde sorun yok.37 yaşındayım dusugum yada farklı hikayem yok.dr tedbir amaçlı pıhtılaşma testi istedi.bir homozigot bir heterezigot var.dr kan sulandırıcı başladı.10. haftamdayim.daha önce bir sorun yasamadigin için ilaç başlanması garip geldi bilemiyorum

Yas ilerledikçe pıhtılasma olasılığı da artıyor. Çok şanslısınız ki böyle bir doktorunuz var çoğumuz düşükleri olmasına rağmen önemsenmiyoruz pıhtılasma testini bile zar zor yaptiriyoruz

İstanbul'da iyi bir perinatologa gitmek isterseniz Prof Dr Melih Atahan Güven'i önerebilirim. Ben de homozigot mutantlık nedeniyle bazı riskler yaşıyorum. Kendisinin yakın takibinden çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…